Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olivka_83

Zakupy - razem czy osobno?

Polecane posty

gdzie najchetniej robicie zakupy??

My co miesiac jezdzimy na takie zakupo-zapasy do Selgrosa. Codzienne zakupy robie u nas w osiedlowym sklepie Sieci 34. Niedaleko mamy Biedronke, a nawet dwie :-P i Polo Market ale tam sporadycznie kupuje. A jak jest u Was?? CZy chodzicie po takich centrach jak Geant, Tesco czy inne?? Moze MAkro, Selgros?? Osbiscie nie zkosze takich molochow jak Geant i spolka.

Moze jakiegos sklepu nie polecacie z jakiegos powodu? piszcie :mrgreen:

pozdrawiam i czekam na opinie

[/scroll]

A my czasem jedziemy do tesco(tam niestety zawsze musze wysluchiwac narzekan mezula bo to tlok bo goraco bo cos tam),we Wroclawiu jest Astra taki mniejszy dom handlowy,tam lubie kupowac no a niedaleko domu Biedronka,no i te mniejsze sklepiki tez czasem odwiedzam :-)

Ja nie lubie makro. Brakuje mi w nim np. paczek mieszanych. Jak cipsy to 10 paczek w jednym opakowaniu o smaku papryki i koniec. Monotonia. Ile mozna jesc tego swinstwa? Mozna sobie latwo zapchac lodowke margaryna, mlekiem i innymi, a potem otwierasz i stwierdzasz, ze nie ma co jesc! I trzeba jechac na zakupy w detalu.

ehh Kopytko :mrgreen: paczki mieszane masz w hipermarketach ;-) i nikt Ci nie kaze kupowac calej lodowki margaryny jest tam wiele innych rzeczy do jedzenia:lol:

pozdrawiam serdecznie

Najczesciej kupuje w Selgrosie i Lidlu , bo mam te sklepy na swoim osiedlu. Warzywa i owoce kupuje na osiedlowym ryneczku.

Gość renet

Ja najczesciej chodze do Auchan,tesco,polo market, a warzywa kupuje na bazarku bo sa swieze.W mojej dzielnicy jest 5 hipermarketow wiec mam gdzie chodzic ale unikam tego bo zawsze wydam pare groszy,mimo ze wchodzac mowie ze nic nie kupie tylko popatrze a jak sie okazuje to wychodze z zakupami.Ostatnio unikam sklepow!!!!!!

Gość renet

Czy zakupy robicie razem z mezem i z dziecmi czy wolicie to robic same??Ja osobiscie wole robic zakupy sama bo nikt mnie nie popedza a poza tym kupuje to co jest mi potrzebne i na co mnie na dana chwile stac.Moja droga polowa nie lubi robic zakupow bo wykupilby pol sklepu, a jak niema kasy to woli wogule nie chodzic do sklepow.Nawet rzeczy dla niego kupuje sama bo uwaza ze ja wiem najlepiej co mu bedzie pasowalo i w czym mu bedzie dobrze.Najwazniejsze jest to ze nie wylicza mnie ile wydalam i nie musze sie z kasy rozliczac.

Moj tak samo nie cierpi zakupow. A ja tez wole isc do sklepu sama bez moich chlopakow. Przynajmniej wtedy moge sobie spokojnie popatrzec i wybrac na spokojnie co mi jest potrzebne :)

Gość teresa-bacia

lubie kupowac sama ale powrot z zakupami jest dla mnie niemozliwy ,bo jest tego za duzo

Gość renet

To zamawiasz sobie tragarza spod sklepu. :lol:

Zdecydowanie sama :-)

Maz zakupow nie znosi , nie interesuje go to zupelnie . Jedynie w Polsce dotrzymuje mi towarzystwa , podejrzewam ze z nudow ;-)

....chodzi ,dzwiga reklamowki z zakupami i smieje sie sam z siebie mowiac "Freddie de Pool" :lol:

Dzieci do sklepow z reguly nie zabieram , zrobilam to kilka razy ....pol sklepu chcialy wykupic ;-) ....za miekka jestem , jesli wolaja w koszyku laduja rzeczy wcale nam niepotrzebne :oops:

Gość renet

Ja jak widze w supermarketach rodzicow z malymi znudzonymi dziecmi to mnie szlak trafia,czy nie mozna tak sobie zorganizowac czasu by zakupy zrobic samemu .Chyba sa ciekawsze miejsca gdzie mozna spedzic czas z dziecmi a nie w sklepie.Kiedys nie bylo supermarkietow i w niedziele sklepy byly zamkniete i jakos sobie kobiety radzily ,a w dzisiejszych czasach rodzice spedzaja w niedziele czas w sklepie z dziecmi.Czy to jest normalne?

To tylko w Polsce taka "moda" panuje , na zachodzie sklepy w niedziele ( nie zawsze , przewaznie w pierwsza niedziele miesiaca ) sa otwarte , ale nie sa to supermarkety , czy sklepy spozywcze . Duze zakupy spozywcze robi sie przewaznie w piatek lub w sobote :-)

Gość renet

Widocznie polacy sa zachwyceni tymi nowymi sklepami ,ale mam nadzieje ze im to przejdzie .Dla mnie te wszystkie promocje i wyprzedaze to wielki kit ,bo te ceny przedtem byly takie same.Znam te metody bo wielu moich klientow pracuje w tych sklepach i dziwia sie ludzie sa tacy naiwni.

lubie chodzic na zakupy sama bo moge sobie popatrzec na spokajnie,gdy pojde z mezem zawsze mnie pogania

robie zakupy wieksze raz w tygodniu w kauflandzie w olawie a potem tylko dokupuje chleb w sklepie na wsi

ale tak sobie ostatnio porownywalam ceny z wroclawiem i chyba raz w miesiacu bede jechac do wroclawia do tesko, auchana lub innego wielgacha a potem drobnostki w kauflandzie

zawsze zakupy z mezem

bo gdyby nie on to bym polowe niepotrzebnych rzeczy do domu przytargala :mrgreen:

a pozatym on patrzy jaka cena na polce jaka przy kasie, do kiedy waznosc, i tysiac innych spraw, ja jakos tylko pakuje do wozka ;-)

ale za to na zakupy ciuchowe to najlepiej z siostra, bo maz nie umie doradzic :cry: a siostra to siostra zawsze wypowie sie co sadzi, brac czy nie brac :lol:

a moja Gabryska, zawsze z nami na zakupach :-| nie bardzo mam ja z kim zostawic :-( i musi z nami jechac :-( wtedy jakies paluszki albo chrupki i siedzi grzecznie w koszyku ;-)

Zawsze razem :-) moj maz sie nie raz zlosci ale i tak lubie z nim zakupy :-) A nawet kocham :-) :-)

Mam pytanko. Moze ktos wie gdzie w Warszawie (okolice Bemowa) mozna kupic zabawki drewniane? Kiedys fajny chociaz bardzo drogi sklep byl w Wola Parku, ale go wzieli i zamkli :-( . Nie interesuje mnie sklep wirtualny, tylko rzeczywisty - juz taka jestem, ze latwiej mi zdecydowac sie jak cos moge obejrzec.

Z gory dziekuje

ja teraz przewaznie zamawiam ubrania ze swoich ulubionych stronek, m.in z goodlookin. Stawiam na jakość i na ceny, a tam mi wszystko odpowiada, kurier szybko dostarcza przesyłkę.

Zaloguj się, aby obserwować