Skocz do zawartości
niuniaspadi

Zajecia dodatkowe

Polecane posty

Monia, witalam Cie w innym watku.

Kubus od wrzesnia bedzie mial rytmike w zlobku. Pozniej w przedszkolu na pewno angielski, a reszta zobaczymy. Na razie uwielbia przestawiac w lodowce. :lol: :lol: :lol:

Witam wszystkich rodzicow!

Niedlugo pojawi sie na stronie lobuziaka nowy dzial pod tytulem Edukacja - Jezyki Obce.

Bede zamieszczala w tym portalu bardzo wiele przydatnych informacji na temat nauczania jezykow obcych dzieci, w wieku przedszkolnym.

Na wszystkie pytania bardzo chetnie odpowiem na forum.

Serdecznie zapraszam do lektury!

Ewa Siewicz

Dyrektor Szkoly jezykowej Seesaw

Lektor jezyka angielskiego

http://www.seesaw.pl

[ Dodano: 5 Czerwiec 2007, 15:18 ]

Wlasnie utworzyl sie nowy dzial na forum: Nauka jezykow obcych!

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wypowiadania sie, zadawania pytan, bardzo chetnie odpowiem na wszystkie, poopowiadam o mnie i o uczeniu dzieci.

Zapraszam:)

witamy Pani Ewo bardzo serdecznie!

ciesze sie, ze na forum bedzie taki dzial :mrgreen: :mrgreen:

bedziemy regularnie zagladac i uczyc nasze brzdace :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:

:)

Bardzo sie ciesze:)

Dodam jeszcze, ze forum "nauka jezykow obcych" znajduje sie w "fora z expertem"

:)

Ewa

witam witam:)

zapraszam na forum, odpowiem na wszystkie pytania, poradze, pogadam:)

fora z ekspertem "nauka jezykow obcych"

Podbijam temat.. Chciałam syna wysłac na zaj.dodat z angielskiego.. ale on niechce.. stwierdził że pójdzie na taniec... zawsze to cos.. wiec go chyba zapisze..

Myślę że zajęcia taneczne, to świetna sprawa. Gdyby takie coś było organizowane dla dzieci, blisko nas- tak żebym mogła zaprowadzić i odprowadzi synka na nogach, bo dodatkowo zawsze jeszcze teraz pcham wózek z małym Oliwierem:D to na pewno bym zapisała go na takie zajęcia:)

Jednak chyba od przyszłego tygodnia Alan będzie chodził już na zajęcia do szkółki narciarskiej- bo dzieciaki będą miały suchą zaprawę.

No u nas w przerdszkolu jest dużo zajęć dodatkowych.. tak że jest w czym wybierać. ceny też w miare..

Moj planuje zakup nart zbiera kase i chce jezdzic.. No ale ciężko bedzie.. bo to tylko w gorach..

nary i buty można kupić używane. Nie jest ta aż takie drogie.

Jeżeli się zdecydujecie kupcie porządny kombinezon i zabezpieczcie go jakimś dobrym środkiem.

Do tego można kupić sportową bieliznę - majtki, koszulkę, skarpety, takie oddychające, wtedy się dziecko nie poci za dużo.

My kupiliśmy porządny kombinezon, i często go pryskaliśmy takim preparatem impregnującym. Był chyba jedynym dzieckiem które było zawsze suche, a tarzał się ostro w śniegu.

No Dorian zbiera na nart w skarbonce i ma juz 260zl.. reszte dolozymy.. tylko tak jakmowie to na 1 max 2 razy w roku.. Bo by jezdzil na narach to musielibysmy non stop byc u taty w gorach.. a to jest nierealne..

Pamietam jak Mama moja mnie wysylala na rozne zajecia do Domu Kultury... Chodzilam na tance, rozne plastyczne, w wieku 6 lat zaczelam nauke gry na pianinie juz.... Filip ma ang w przedszkolu i chodzi na basen 2x tydzien .....

Sylwia a moze wypozyczenie nart bedzie lepsze niz kupno nowych, skoro tak malo by z nich korzystal.. Jak wyjezdzacie raz czy dwa razy do roku czy sie oplaca kupno skoro rosnie caly czas... A wypozyczenie malych chyba drogie nie jest nie ??

(znawcow prosze sie nie denerwowac jesli to glupie pyt :) , kilkanascie lat temu tak moi rodzice robili, ale mnie narty za nic nie ciagnely nigdy :D ) :)

No tak mysle.. nawet chyba by wypozyczyczac nietrzeba bo tata ma na hotelu pare par nart i w tym dzieciece jedne.. Tyle ze Dodo namietnie od roku zbiera na narty....

A dorian chce byc Małyszem ;)

hmm no to faktem jak juz zbiera ciezko moze byc ... Ale moze jak podsuniesz mu jakis inny pomysl, moze sie przezuci na zbieranie na cosik innego :D a powiesz, ze narty tanio zdobedziecie od dziadka, ze szybko rosnie, ze zaraz beda za male itd itd :D

Taki maly OT: Kolezanka kompletuje sobie teraz stroj .. Wymieklam jak pojechalam z nia po odbior nart + butów :D Do tego przy kawce opowiedziala mi o cenach ogolnie, dodatkow, kombinezonu :D Ale fakt faktem, ze sprobowalam nart kilka razy i nie ciagna mnie za chiny :/ Za kazdym razem szybko z oslej laczki ladowalam na grzanym winie :D i czekalam na reszte swojej ekipy w milej, cieplej atmosferze :D

WOle jazde konna swoja od nart 100 razy bardziej :D Ale w koncu taki wybor sportow jest, ze kazdy znajdzie cos dla siebie i nie trzeba sie przymuszac :D

No wiesz on wszystko w sumie ma.. a niebardzo chce by zbieral np.Na zabawke--bo jst ich juz tylke ze szok..

my z moim tez od nart daleko.. tzn ja chciala bym a boje sie.. a zimno mi.. hihi no wiesz..

Ja uważam, ze im wcześniej zapisze się dziecko na angielski tym lepiej. Moja koleżanka zapisała swoje dziecko na zajęcia z angielskiego już w wieku 2 lat. Ja osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo wtedy taki maluch ma styczność z językiem obcym praktycznie od pierwszych lat. Słyszałam, że bardzo ciekawe kursy odbywają się w szkole Axon. Czy może wiecie coś więcej na temat tej szkoły?

Ja od tego roku zapisałam mojego Alana na angielski do "Małej Lingwy" Angielski dla dzieci - Szkoła językowa franchising - Mała Lingua - Piaseczno, Warszawa - kursy języka angielskiego dla dzieci. Angielski dla dzieci. .

Alan chodzi na zajęcia 2 razy w tygodniu i jest z nich zadowolony, a mi się podoba to że nauka odbywa się po przez zabawę i że pani "wydaje" polecenia dzieciom po angielsku. Jeśli w przyszłym roku stworzą w tej szkółce grupę dla 3 latków to Oliwiera też pewnie do nich zapiszę.

Moim zdaniem bardzo fajną sprawą jest gra na instrumentach muzycznych. Na pewno świetnie rozwija u dzieci kreatywność. Warto zapisać dziecko na przykład na grę na keyboardzie. Jeśli się spodoba to śmiało można kupić taki keyboard do domu. A one wcale nie są drogie, zajrzyjcie na stronę Casio - modele z serii CTK oscylują w cenach od 400 zł do 1600 zł. Są to modele, które świetnie nadają się właśnie do nauki gry.

Wszystkie pomysły są świetne jeżeli dają dziecku radość i go rozwijają. Dla mnie muzyka wiedzie prym, sama trochę w dzieciństwie grałam na pianinie, a teraz moja mała też zaczyna próbować swoich sił. Na razie gra na takim małym dwu oktawowym Casio SA, ale jak podrośnie, to pomyślę o czymś większym :)

a my zdecydowaliśmy się zapisać młodego na zajęcia ogólnorozwojowe w http://logos-dtr.pl/ ( w Warszawie na Targówku ). Znaleźliśmy się tam z polecenia znajomej - jej synek chodził tam przez dłuższy czas do logopedy. Generalnie super sprawa bo mlody czlowiek uczy się samodzielności, współpracy z innymi. Na pewno nie zaszkodzi a moze bardzo pomóc :)