Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
basiabz

Kiedy ubrania ciążowe??

Polecane posty

Tak sie właśnie zastanawiam

bo jak chodziłam z Gabrysia w ciąży brzuch miałam widoczny gdzieś pod koniec czwartego miesiąca i wtedy zaczynaliśmy sie nie mieścić w moje normalne ubrania to zaczynałam chodzić w rozmiar większych a potem w ciążowych ;-)

teraz jest początek czwartego miesiąca i już z miesiąc mi ciasno w moich normalnych ciuchach, juz teraz biegam w rozmiar większych, za miesiąc pewnie, nawet nie cały, czekają mnie ciążówki pewnie :-D

A jak to bylo/jest u Was??

Edytowano przez Nadin

ja przy pierwszym to juz od poczatku ciazy nosilam wieksze ubrania bo tak szybko zaczelam przybierac na wadze.z drugim jeszcze we wrzesniu nosilam jeansy a hania urodzila sie w pazdzierniku.

jakies dwa tygodnie temu kupilam spodnie biodrowki i chyba pobiegam w nich do konca ciazy :mrgreen:

ale dzis mnie napadlo bo bylam w ciuchlandzie i kupilam spodnie ogrodniczki ciazowe, mialam takich nie kupowac ale sie skusilam i przymierzylam, a jak juz przymierzylam to stwierdzilam ze bez nich nie wyjde

mieciutkie, milutkie, nowki a do tego jak ubralam to nic mi nie wylazi, swetr nie ucieka z brzucha :mrgreen: super sprawa zwlaszcza na zime ;-) :mrgreen:

aj nie dodalam ze teraz to jest 21 tydzien ciazy :mrgreen: czyli super sie trzymam, za bardzo nie przytylam, od poczatku ciazy jakies trzy kilo :mrgreen: czyli tylko brzuch mi wyskoczyl a wspomne, ze jak bylam ostatnio u lekarza to kobitki na tym samym etapie ciazy prawie zero brzucha a u mnie armata ;-) ale trzy kilo to nie durzo, tyle ze panie z ktorymi sie porownywalam troche ciezszej wagi niz ja i z tad pewnie malo widoczny brzuch ;-)

ja w pierwszej ciazy mialam ulubione ogrodniczki i chodzilam praktycznie tylko w nich :mrgreen: oczywiscie bez przesady ale byly super wygodne. Tez kolo 4 miesiaca w nie wskoczylam teraz zobaczymy jak to bedzie :lol: jeszcze sie miesze w dzinsy :lol:

olivka_83, zycze Ci pieknego brzucholka

Moje ubranka ciazowe leza ladnie poskladane i wyprane i czekaja na nastepny moj brzusio :lol:

zycze ci kasiulku zeby juz niedlugo staly ci sie one niezbedne.

i czekam na wspaniale wiesci .

bmzygadlo, kochana, co prawda malpy jeszcze nie ma , ma byc jutro ale ja juz test zrobilam i negatyw, a reszte miesiaca czyli od 15 listopada do 6 grudnia bede w sanatorium odpoczywac :-) , ale jak wroce to bedzie sie dzialo ze ho ho :ANAL: :ANAL: :ANAL: Wiec ubranka musza jeszcze poczekac ;-)

jednak teraz sanatorium?? ciesze sie bardzo, chociaz bede tesknic :-( odpoczywaj kochana, relaksuj sie.... glowa do gory buziaki i milego pobytu :* :mrgreen:

kasiulek, wlasnie doczytalam gdzie indziej o wyjezdzie do sanatorium, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;-) moze taki wyjazd i maly odpoczynek zdzialaja cuda :->

milego odpoczynku i pieknej pogody :->

taki wyjazd i maly odpoczynek zdzialaja cuda :->

Zmoblizuje sily do dzialania :mrgreen: , moze ta blokada w mozgownicy mi sie odblokuje, a ubranka ladnie poczekaja na mnie :mrgreen:

W pierwszej ciazy zaczelam nosic spodnie ciazowe w 6 miesiacu, bo brzuch zaczal mi pokazniej rosnac w 6 miesiacu i przestalam sie miescic w moje stare spodnie :mrgreen:

W drugiej ciazy zaczelam nosic spodenki ciazowe juz 5 miesiacu. Co do bluzek swetrow i kurtek to nosilam te z przed ciazy, tyle ze po ciazy to juz za bardzo sie nie nadawaly do noszenia (szczegolnie bluzki i swetry) bo sie rozciagly :mrgreen:

U mnie tez dopiero jakos przy Filipie brzuszek zaczal rosnac w 5 miesiacu juz :) I wtedy chyba jakos pierwszy raz zalozylam ogrodniczki ciazowe :)

Ja wszystkie swoje spodnie ciążowe kupowałam w tym sklepie. Latika jeans ze ściąganymi nogaweczka to mój ostatni nabytek. Wygodne, całkiem eleganckie a zaczęłam je nosić pod koniec 5 miesiąca ;) a za pierwszym razem jak byłam w ciąży z moją córeczką dopiero jakoś w połowie 6-tgo ;)

Jeżeli o mnie chodzi to wolę trochę bardziej eleganckie ubrania ale poszperałam trochę w internecie i znalazłam takie sukienki ciążowe , nawet ładne i mają moje ulubione kolory! :)

Zależy od tego kiedy pojawia się brzuszek - ja miałam lekkie zaokrąglenie pod koniec 5 msc. Potem już poszło szybko i dopiero wtedy zakupiłam spodnie ciążowe - warto jeśli się planuje kilkoro dzieci, bo jesli jedno - lepiej pożyczyć. Ubrania ciążowe są strasznie drogie!

Z tego co pamiętam to dopiero po 5 miesiącu było u mnie widać niewielki brzuszek, ale z ciążowych ubrań kupiłam jedynie spodnie jeansowe i dresy. Bluzek ciążowych nie potrzebowałam nawet tuż przed rozwiązaniem, bo było już lato i bluzeczki na ramiączka zazwyczaj były z dość elastycznego materiału.

Przez całą ciążę miałam dość mały brzuszek. Dopiero w szóstym miesiącu zaczęłam się rozglądać za ubraniami ciążowymi ;) A potem brzuch rósł i rósł w o wiele szybszym tempie więc musiałam już się nad czymś zastanowić ;D

Generalnie świetnym rozwiązaniem są takie specjalne pasy ciążowe ponieważ łatwo można dzięki ich pomocy dostosować swoją garderobę. Zbyt krótka bluzka i odsłonięty brzuszek nie wyglądają zbyt ładnie a dzięki nim można tego uniknąć.

Zaloguj się, aby obserwować