Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Samodzielna----co przez to rozumiecie?

Polecane posty

Gość renet

Jest to okreslenie z wieloma znakami zapytania?????Czy to znaczy ze sama ze wszystkim sobie musi radzic,sama wychowuje dziecko,sama utrzymuje dom.Co wedlug was to slowo oznacza?

dokladnie samodzielna samotna mam to taka ktora sama o wszystko musi sie martwic ja sie do nich zaliczam ale mam osoby ktore mnie wspieraja :-)

Ja sie tez do takich zaliczam, renet, dokladnie taka jak napisalas--i odpowiedzialna sama za siebie , dajaca dziecku milosci za dwoch rodzicow

Dla mnie samodzielna to to samo co zaradna czyli taka, która sama potrafi zatroszczyć się o siebie i swoją rodzinę, ale z drugiej strony nie przysłowiowa "zosia samosia", która nie potrafi przyjąć od nikogo pomocy, bo uważam, że każdy czasem potrzebuje wsparcia i przyjęcie go nie jest żadną ujmą.

A ja mam męża i nie uważam, że jestem niesamodzielna, wręcz przeciwnie. Trochę to jak Cecille39 napisała, owszem możesz wszystko ogarnąć, ale to nie znaczy, że wypinasz się na wszystkich. Tym bardziej, że ktoś może coś zrobić lepiej niż Ty i nie będzie w tym nic niezwykłego, bo alfy i omegi nie istnieją. Ja na przykład teraz sama szukam samochodu, znalazłam nawet fajny komis samochody w Gliwicach http://www.pewnyautomobil.pl/komis ale kupić pojedziemy razem i nie uważam, że w tym przypadku jestem niesamodzielna, bo sama też bym sobie z tym poradziła

Zaloguj się, aby obserwować