Jump to content
Sign in to follow this  
Guest renet

Tusz do rzęs.

Recommended Posts

Guest renet

Jakiego tuszu używacie do rzęs i możecie go polecić.

rewelacyjny mam w koncu ndo czu wrazliwych tez, max factor. tylko nie pamietam czy czasem nie 2000kalorii bo po nocy nie bede szalec..

A ja mam zamiar kupic sobie ten usz co ma niby efekt sztucznych rzes tylko nie wiem czy dobry ... wie ktos???

ja jeszcze nie trafilam na tusz, ktory by spelnil wszystkie moje oczekiwania, chyba takiego nie ma. Obecnie mam po raz drugi tusz Rimmela'a Extra Super Lash i chyba jest najlepszy z dotychczasowych jakie mialam, umozliwia polozenie kilku warstw tuszu bez efektu sztucznych rzes, ktorych nie cierpie :-/

cenowo tez jest ok

ja lubie miec mocno podkreslone oczy tuszem ale nie posklejane a zreguly jak juz fajnie maluje to zarzem skleja :-/

Ja tez mocno tuszuje,ale ci tego nie polecam :lol:

Rimel znam,tez dobry dla mnie wogole najlepsze sa te pogrobiajace.joa dobry jest tez Meybeline wolum expres(nie wiem czy dobrze napisalam)

a robilyscie sobie kiedys henne rzes czarna?? ciekawa jestem jak to wyglada i czy nie trzeba sie tak ostro tuszowac?

olivka_83, robilam - i nie trzeba sie tak tuszowac bo wtedy sa czarne rzesy tylko trzeba uwazac zeby do oka nie wpadlo bo potem szczypie

a sama robilas czy bylas gdzies u kosmetyczki?? bo ja bym sobie chlapnela ale sie boje sama ze wlasnie napcham sobie do oczu :-/

[ Dodano: 11 Pazdziernik 2006, 13:46 ]

a jak pozniej kondycja rzes?? niszcza sie??wysychaja? wypadaja?

sama robilam nakladalam szczotka po tuszu wiec nie bylo zle po prostu jak chlapnie trzeba porzadni eoko umyc i bedzie chwilke zaczerwienione

nie polecam jedynie brwi samemu robic - raz zrobilam i sie poplakalam godzine czasu je szorowalampotem :mrgreen:

co to jest "eoko" hihihi

tez myslalam nad szczoteczka do nakladnia tego. Brwi tez bym chciala maznac ale wlsnieobawiam sie efektow ;-) wiec lepiej dam sobie spokoj ale rzesy sobie pacne chyba tylko musze szczoteczke skolowac bo ja wszystkie tusze na biezaco wyrzucam

olivka_83, spacja sie wcisnela nie tam gdzie potrzeba - a szczoteczka sie naklada jak tusz potem z 15 minut czeka potem zmywa i gotowe i jestes miss polonia heheh :mrgreen:

Mi raz kosmetyczka takie brwi zrobila,ze bylam miss ale nie polonnia :mrgreen:

Najgorsze,ze nie moglam tego dziadostwa zmyc

pomalowala skore?

[ Dodano: 11 Pazdziernik 2006, 13:57 ]

pamietam jak mojej babci kiedys robili (ale to bylo prawie 100 lat temu) wygolili cale brwi zyletka i namalowali kreski :shock: dla mnie jako dziecka to byl szok co zobaczylam :roll:

Wygoli mnie nie wygolila :mrgreen:

ale takie mialam czarne,choc mam ciemne wlosy wygladalam jak malpa :lol:

hihih-sorki. Ja myslalam zeby zrobic brazowe bo ja to bym dopiero wygladala ale dygam sie ze bede wlasnie wygladac jak idz stad :lol:

Sign in to follow this