Skocz do zawartości
may_a1

mąż za granicą

Polecane posty

Witam, czy są może mamusie, których mężowie pracują za granica? Jestem ciekawa jak sobie radzicie, jak wygląda Wasz związek i codzienne życie. Mój mąż pojechał 2 tyg temu a ja jakoś nie potrafię się w tym wszystkim odnaleźć. Mamy roczna córeczkę, która jak tylko usłyszy dźwięk telefonu mówi tata. Chciałabym poznać inne dziewczyny w podobnej sytuacji.

Bylam w takiej sytuacji i niedlugo bede znowu. Da sie wytrzymac. Jednak zalezy to glownie od charakteru. Ja jestem typem samotnika, wiec mi to nie przeszkadza.

Jednak to, ze cala ciaze bylam sama a on wrocil dopiero jak dziecko bylo odchowane, czasem mu wypominam. Zreszta widze, ze teraz tego zaluje, bo stracil wiele waznych chwil z zycia synka. Teraz przed nastepnym dlugim wyjazdem mocno sie waha wlasnie ze wzgledu na dziecko.

Dorfi witam :-)

Ja nie byla bym w stanie wyjechac nawet na tydzien .Taki charakterek,zreszta moj maz tak samo.

moj m dawmniej gdy dorian byl malynon stop wyjezdzal.. raz niebylo go tydz raz pare dni a raz 4 mies..

i bylo ok.. zero problemow codzen telefon.. ok.. no ale lepiej jest teraz gdy jest codzien..

Ja bardzo bym tęskniła za swoim mężem gdyby mi wyjechała za granicę do pracy.

Jak mój pojechał na delegacje to okropnie tęskniłam ale i nasza córka bardzo to przeżywała po powrocie obiecaliśmy sobie nigdy więcej tak długiej rozłąki !Mam nadzieję, że sytuacja nas nie zmusi do kolejnej delegacji :-/

anagas o dokładnie dzieci na pewno też bardzo tęsknią za tatą kiedy wyjedzie za granicę do pracy :(