Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mama.razy.czter

spiaca Zuzia kiedys i wczoraj :-))

Polecane posty

nie moglam sie oprzec pokusie i kliknelam - to jest efekt ogladania bajek na komputerze.

dla formalnosci dodaje zdjecie sprzed dwoch lat - zwyczajowo spimy normalnie, jak przystalo, w lozkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahha, niestety nie wytrzymala dlugo, a raczej ja nie wytrzymalam :-)

jak chcialam ja przelozyc na kanape to niestety sie rozbudzila i skonczylo sie spanie

a swoja droga - mam pomysl - wklejajcie smieszne zdjecia Waszych spiacych pociech, w nietypowych miejscach i pozycjach.

:lol: :lol: :lol:

Swietne zdjecia! dzieci jak spia to wygladaja jak aniolki! :mrgreen:

fajne te Wasze rozrabiaki :lol: Moj OLo spi jak samolot, rece ma rozlozone jak skrzydla ;-) czasem sie zastanawiam czy mu tak wygodnie :-/ aa i jeszcze uwielbia miec lewa reke na wierzchu, nie daj boze jak mama zapomni i mu przykryje - Chlopczyk ma wtedy pol nocy z glowy i dopoki nie wygramoli raczki na wierzch to nie zasnie, dodam jeszcze ze ta reka rano jest zawsze zimna ale upodobanie to upodobanie... :mrgreen:

Moja Oliwia z reguly budzi sie wogole odkryta zebym nie wiem jak ja opatulila i oczywiscie juz teraz budzi sie skostniala niemalze (nie za cieplo jest teraz w nocy) - woli skulic sie w klebuszek niz byc przykryta

Super jest Twoja spiaca coreczka :mrgreen:

Moja Michasia tez nie cierpi byc przykryta, nawet jak przykrywam ja sama poszewka lub lekkim polarkowym kocykiem, to wyczuje to i spanie mamy z glowy. Chociaz jak wstaje do niej rano to karczek i ogolnie cialko ma cieplutkie a ubieram ja w bodziaka + spiochy lub w pajaca.

Aha i ostatnio ma nawyk, ze budzi sie o 4 rano i spiewa sobie "aaa aaa" i ogolnie rozmawia z pluszakami i potem zasypia jak gdyby nigdy nic :mrgreen:

Tez sie zastanawialam nad tym spiworkiem, ale boje sie, ze sie wscieknie i spiworek pojdzie do szafy. Daj znac, jak Haneczka znosi spiworek.

Zdjecia super. Ja nie mam cyfrowki ani komorki z mozliwoscia robienia fotek, dopiero, jak damy cos do wywolania to prosimy o przrzucenie na plytke. No i mamy wreszcie skaner, to poprobujemy zdjecia poskanowac. Ale mamy ich malo, niestety.

Kubulek zasypia na boku lub brzuszku i oczywiscie odkryty, czasami uda mi sie go okryc, ale i tak sciaga to szybko. 5.gif

joa1983, z podkulonymi kolankami na brzuszku :mrgreen: zrobie kiedys cala postac to sobie zobaczysz :mrgreen: Ja w zyciy bym sie tak nie wyspala :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować