Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mama.razy.czter

spiaca Zuzia kiedys i wczoraj :-))

Polecane posty

dziubek1000, moja oliwia potrafi w nocy przejsc do nas do lozka polozy sie na samym brzegu i tez na brzuszku z nozkami po nim:)

dziubek1000, brak slow buahahhahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahhaha no nie dzisiaj to mnie do histerii ze smiechu doprowaqdzisz i piwnice zaleje

dziubek1000, taaaaa dodaj ze niesmiala i malomowna a jak opluje ten monitor to do ciebie przel;eci z takim cisnieniem bedzie :mrgreen: :mrgreen:

dziubek1000, taaa najpierw do prac spolecznych wykorzystuje a teraz spokoj daje - baba - sama nie wie czego chce hehehehheheh

swietne zdjecia tych malych spiochow. Oliwka jak spi, to ona gdzies na brzegu swojego lozka, a cala reszta to przytulaki. a jesli chodzi o spiworki, to fajna sprawa, mysmy uzywali tak do dwoch lat i bylo wszystko ok, a p.ozniej Zmorek wyrosl i zanim znalazlam wlasciwy na wymiar, to zdazyla sie odzwyczaic i kicha. juz nie bylo mowy o spaniu w spiworku. dalam znajomej i jej synek do tej pory spi opatulony po same uszy

Zmora w spiworku spala od urodzenia, wiec w wieku Twojej corci, byla przyzwyczajona. ostatnio probowalismy ja zasunac w takim normalnym spiworze, ale niestety ponieslismy kleske :)

Ja tez bym poniosla kleske :-D Moj syncio przyzwyczalony tylko do przykrytych stop i na glowie moge stanac nie da sie wyzej przykryc :roll: nawet przez sen tak sie bedzie wiercic,kopac az wkoncu dopnie swego.

dziubek1000, skad ja to znam jak rano sie szykuje do pracy to Oliwie przykryje bo same uszy to i z 5 minut tak pospi jak ma dobry nastroj

a tak spi nasze dziecko dzis :

zmoraspizzabawkamito2.jpg

i ktos sie pytal czy spac razem czy osobno - trudno w jednym lozku pomiescic Oliwke i jej menazerie :mrgreen:

rzemyk72, hihihihiihihi Wy byscie spali gzdies w kacie w nogach a cora z zabawkami na reszcie lozka :D:D

dobrze, ze nasze lozko narazie znajduje sie jna podlodze, to daleko bysmy nie polecieli :mrgreen: :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować