Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
beata

Co ogladacie??

Polecane posty

Jak myslicie bedzie? I kto bedzie w niej wystepowal?

Gdzies slyszalam ,ze ma byc miedzy innymi Doda i Zakoscielny.

Jak myslicie kto jeszcze bedzie?

Doda ? Watpie, z tego co wiem miala jakis wypadek i kontuzje.

Nie mam pojecia kto ma brac udzial w czwartej czesci.

Gość renet

Mam kilka pytan ,czy lubicie ogladac reklamy,czy zachecaja was do zakupow reklamowanych produktow,co robicie kiedy ida w telewizji,czy uwazcie ze produkty reklamowane sa dobre,czy przeszkadzaja wam w ogladaniu programu.

Ja osobiscie nie cierpie reklam zawsze jak sie zaczynaja to ide robic cos zeby ich nie ogladac, najbardziej mnie wkurzaja ze przerywaja program w momencie najbardziej interesujacym.Jesli chodzi o zakupy to nie kupuje tych produktow, gdyz nie zawsze sa takie jak je reklamuja.Pozatym niektore z nich sa tak glupie ze zastanawiam sie kto je wymysla.

Ja ich nieznosze , kiedy je pokazuja skacze po programach szukajac czegos ciekawszego .

Moje dzieci za to uwielbiaja , ogladajac nie slysze nic tylko...."Mamo , mamo choc zobacz , ja musze to miec...i to tez , i to tez...." ;-)

Oczywiscie krzyczec to oni sobie moga , miec wszystkiego co oczka cieszy nie musza ;-)

Ja ogladam od czasu do czasu . Ostatnio widzialam Kaje Paschalska , koszmar....tanczyla jakby polknela kij od szczotki , strasznie sztywno , moze pozniej sie rozkreci.

Gość renet

Wszystko co dobre ,chwala bogu ze jest tyle programow ze mozna wybierac to co nas interesuje.

Ja ogladam filmy w telewizji te co mnie zainteresuja nie mam jakis ulubionych.

Ja powiem tak jak nie miałam dzieci to prawie w ogóle nie oglądała tv, ale czasami już tak jestem zmęczona , że tylko tv daję radę oglądać. Kazałam też sobie zamontować dobra cyfrówkę. W zasadzie to seriale albo coś z wypożyczalni nvod wypożyczę. Nie powiem jak śpią to i dobrą książkę poczytam.

Ja podczas drzemki mojej pociechy lubię włączyć tv, wtedy najczęściej oglądam Zbuntowanego anioła na Pulsie;)

Ja ostatnio oglądam kabarety na necie. Dzisiaj będę oglądała na żywo bo na pulsie Kabaretobranie ma lecieć o 20

Kobitki fajny serial wczoraj oglądałam. Pierwszy odcinek leciał akurat. Dzisiaj o 19.10 będzie leciał kolejny na Pulsie. Serial o młodych lekarzach "lekarze na start". Akurat moja pora do przejmowania telewizora w domu :)

Zaloguj się, aby obserwować