Skocz do zawartości
uszatek

Jakie karmy/czyli papu dla zwierzaka?

Polecane posty

Gość renet

Ja swojemu Czakowi daje roznie,karme sucha musze mu mieszac z mokra z puszki bo inaczej nie chce jesc ,czasami mu gotuje ryz,makaron z wkladka miesna.Nie jest wybredny zje wszystko co ma w misce , :rolleyes: a zjesc to on moze. :rolleyes:

O moim to az wstyd napisac bo jada tylko karme sucha dla kotow :mrgreen: dlatego ze jest drobna, pozatym tylko szynke i ser

Moj pies sepi prawie wszystko,ale w swojej misce ma sucha karme.

Kot zjada tylko jeden jedyny rodzaj puszki.Jak mu sie skonczy to moze poscic trzy dni.Nic nie ruszy :-/ A kawka wcina wszystko poczawszy od chleba a skonczywszy na brokulach.Przepada za kurczakiem.

a moja uwielbia wszystko co ludzkie,nawet suchy chleb jej smakuje jak ze stolu ukradnie.wczoraj pozarla nam cala paczke biszkoptow i miala cala morde w okruchach,jest tak leniwa,ze nie chcialo jej sie nawet dowodow zbrodni z siebie zlizac.

a pozatym to je jedzenie z puszki.ja zasze jej kupuje kilo kielbasy jak mojego meza nie ma bo mi te puszki smierdza strasznie i tak mi wygodniej.

Gość renet

To pies chyba sie bardzo cieszy jak twojego meza niema bo sobie kielbaski poje :-D

to tylko pozory.jak zrzarla mi suszarke tez tak niewinnie wygladala tylko jej koncowka kabla z mordy wystawala jako dowod zbrodni.ale coz zrobic boksery juz maja taka ulanska fantazje i tak kocham ta plaskata mordke.

chyba wiedziala co robi bo jakies pol roku wczesniej pozarla kabel od tostera,w akcie desperacji jak ja sama w domu zostawilismy i sobie do marketu pojechalismy.

jej pan a moj syn jest pasjonatem elektryki,moze z tad jej zamilowanie do zarcia z pradem. :mrgreen:

Moj psiak je tylko i wylacznie sucha i mokra karme Ekanumba.

Niestety po ludzkim zarelku wymiotuje :-/

A moze nie niestety :mrgreen:

No to faktycznie niezly elektryk :mrgreen:

Ja jak bylam mala, to strasznie chcialam miec boksera :mrgreen:

Maja takie sliczne mordeczki :mrgreen:

slinienie sie boksera jest uwazane przez zwiazek krynologiczny za wade.wbrew pozorom bokser nie powinien sie slinic.moja slini sie tyko jak jej pod nos podloze mieso a ona nie wie czy moze wziasc,to wtedy siedzi wlepia galy i jej slina cieknie. :-P

moja labradorka wcina niemal wszystko ;) nie raz jest tak, że gdy rzuci się jej jakiś smaczny kąsek, a ona w tym czasie śpi, to tylko łaskawie podnosi łepek i wcina na leżącą - komicznie to wygląda :D a na co dzień gotuje się jej ryz lub kaszę z płuckami lub wątróbką ;) karmę suchą dostaje tylko jako przekąskę lub nagrodę. A w sumie nie dawno udało mi się zamówić w internecie większy zapas dla niej, na krakvet.pl trafiłam na fajne promocje :)

też znam tą stronkę - sklep krakvet ;) naprawdę warto - ceny konkurencyjne, a przynajmniej u mnie w mieście w zoologicznych jest tak drogo, że aż szkoda wchodzić, a tu nie dość, że dobrze doradzą to jeszcze niskie ceny plus szybka dostawa.