Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Gdzie wybrac sie na wczasy???

Polecane posty

mnie sie marza cieple kraje o odmiennej kulturze....Kenia,Egipt...

marzenia.... :-/

oj tak moze jeszcze Cypr albo Majorka?.........

a w rzeczywistosci to zostanie nam chyba Baltyk..... myslimy tez o Bulgari

Mi i Andrzejowi tez sie marzy Egipt... Moj brat byl tam w pazdzierniku w podrozy poslubnej... normalnie ZAZDROSC TO STRASZNA RZECZ

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobrze, ze przynajmniej narobil zdjec to sobie obejrzelismy CUDOOOO... Uwielbiam historie Egiptu, ogolnie caly ten klimat tamtych czasow, opowiesci o krolowej Sabie, Salomonie itd itp

ja bylam w Egipcie i to byly wkacje mojego zycia....

to co tam widzialam to cos niesamowitego.piramidy to cud i wogole ta kultura i mentalnosc tamtejszych ludzi.jednego dnia bylo 55 stopni w sloncu i bylismy na pustyni i dalo sie przezyc.

wspomnien mam co niemiara i bardzo chcialabym znowu pojechac....

i safarii w Kenii.....

my dopiero wrocilismy z egiptu, bylo super, zaliczylismy tylko dwa wypady z hotelu bo pojechalismy z coreczka, ale polecam, nie dopadla nas zemsta faraona i hotel tez super tylko daleko od centrum

wlasnie niezbyt dobrze bo chcialabym jeszcze raz....

pamietam jak sie skusilam na jakas typowa egipska zupe.przewodnik mi polecil.malo sie przy stole nie porzygalam.byla ohydna....

i na wielblada za chiny nie chcialam wsiasc.

a ludzie sa tacy przyjacielscy,zaczepiaja,rozmawiaj,usmiechaja sie...ach....

no i angleksi szlifowalam....

moze wygram w totka.... :-/

Czemu na wielbladzie nie chcialas sie przejechac ???

Super bylo :):):) Jechalam na wielbladzie ponad 3 godziny w jedna strone i super bylo :)

Nawet majeczce sie podobalo, miala wtedy 15 miesiecy :):):) Byla zachwycona :)

Mój ulubiony kraj to Grecja - szczególnie Korfu - jedna z wysp greckich. Czasem sobie myślę, że super byłoby pracować w takiej firmie jak BANEX i jeździć cały czas do Grecji z towarami.

Dubaj, tam na ulicach można zobaczyć najlepsze i najdroższe samochody świata :-)

Na pewno Lexusy- bo to nimi patrolują ulice, a jak za rok się tam wybierzecie, to już może będą tam śmigać te planowane na 2016 rok premiery samochodowe- http://www.mototarget.pl/news,lexus_sc_nowej_generacji_w_przyszlym_roku,19465.html

Niewiarygodne miasto, gdzie jeden wieżowiec się szybciej buduje niż u nas jeden odcinek autostrady :-(

W Grecji może być za gorąco, dla tych osób co nie są przyzwyczajone do takich upałów taka podróż może okazać się koszmarem i to bardzo dużym . Ja to jednak polecam inne właśnie miejsce do takiego odpoczynku - nasze piękne morze bałtyckie i kochane Mielno.

Na wczasy ad morze ja się wybieram do Sopotu. Lubię trójmiasto i lubię tą miejscowość. Dawno tam nie byłam i pragnę się tam wybrać. Chcę odwiedzić wszystkich moich znajomych i jeszcze tam odwiedzić moja ciocię. Zobaczę co z tego wszystkiego będzie i zobaczę czy znajomi się z mojego widoku ucieszą.

Dokładnie polecam sopot bardzo przyjemne miasto a jak nie to do brata czyli do Gdańska super jest nasze trójmiasto polecam jeżeli nie chcecie daleko wyjeżdżać bo na to wam pensja nie pozwala to miasta nasze idealne na takie wakację. Jeżeli się wybieracie za granice to polecam Grecje.

byłam ostatni długi weekend w Trójmieście ale weekend to zdecydowanie za mało na zwiedzenie tych miast. Szczególnie że pogoda dopisywała i każdy chciał skorzystać ze słońca i plaży.

Rok temu byliśm na kilka dni we Wladyslawowie, pogoda piekna, plaza z czystym piachem, wiele atrakcji dla dzieci- SUPER!!!!! z Krakowa daleko nad morze wiec jechalismy noca by Kaja jakos bezbolesnie zniosla podroz i tak bylo- spala cala droge a o 7 rano ze zdziwieniem podreptala na plaze :o)) W tym roku chyba to powtórzymy.

A gdy byliście na wakacjach za granicą, to z jakiego ubezpieczenia turystycznego skorzystaliście? My mamy jedna ofertę wyjazdu, ale niestety nie jest ona ubezpieczona, dlatego szukam dobrej oferty ubezpieczenia. Czy może Waszym zdaniem, warto odezwać się do tej firmy http://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/na-podroz/ubezpieczenie-na-podroz.html ? wydaje się ok, ponieważ oferta jest bogata, m.in.: OC,NNW, lekarskie, bagażu i sprzętu sportowego, a więc oferta naprawdę bogata. Co sądzicie?

A my wypoczywamy głównie w Polsce. Jestem zdania,ze nasz kraj ma tyle pięknych miejsc do zaoferowania,ze naprawdę nie trzeba od razu planować sobie wakacji jedynie w innym kraju. Wypoczywalismy w zeszłym roku w Gdańsku.Bardzo dobrze się tam bawiliśmy .W przyszłym roku również planujemy tam wrócić bo miasto miłe oraz oferuje wiele atrakcji dla dzieci.

Jakbyście również planowały się tam wybrać to proponuje zabukować sobie własne mieszkanie. Jest to znacznie wygodniejsza opcja niż wynajmowanie sobie noclegów w hotelu. Możecie sobie zajrzec tutaj:

www.dhapartamenty.pl - na tej stronie właśnie ostatnim razem wynajmowaliśmy mieszkanie.

Wakacje ja polecam jak najbardziej Polskie Morze w zimie zaś góry. Ale nie lubię tłoków a więc omijam zawsze miejsca bardzo zatłoczone, najlepiej wybrać się np. Władysławowo, gdzie można znaleźć fajne miejsca w okolicy a do tego miejsca blisko morza. Takie noclegi władysławowo mają ogromny wybór miejsc noclegowych a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Myślę, że całkiem fajnym pomysłem może być wyjazd nad Bałtyk :) Na przykład w Łebie jest mnóstwo ciekawych atrakcji. Zobacz sobie też łeba noclegi - bardzo duży wybór :)

Polecam Islandię

Przede wszystkim latem. Dużo osób specjalnie wybiera termin letni, gdyż wówczas temperatury są przyjemne i dużo fajniej się zwiedza. Ciekawa alternatywa dla gorących Państw np. Afryki.

Zaloguj się, aby obserwować