Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Gdzie wybrac sie na wczasy???

Polecane posty

Ja w te wakacje wyjeżdżam nad Balaton na Węgry. Pogoda nieco lepsza niż u nas, też nie ma imigrantów, więc można wypoczać w miarę bezpiecznie.

My bylismy nad morzem, wiem ze ze Szczecina daleko nie ma, ale kochamy morze nasze Polskie :) Pojechalismy do Darłówka, zatrzymalismy się w hotelu Lidia, jeden z droższych hoteli w tym miasteczku, ale komfort bardzo wysoki + ogromny plac zabaw dla dzieci :)

Szukacie świetnego miejsca, hotelu gdzie moglibyście odpocząć w Polsce ? Jeśli interesuje was spa łódzkie to osobiście polecam Hotel Nowa Gdynia gdzie mają niesamowite atrakcje dla swoich klientów, spa na najwyższym poziomie !

Karpacz to świetna sprawa. Można na prostsze trasy wybrać się maluchami i chłonąć widoki. Polecam zobaczyć świątynię, sprowadzoną z jednego z krajów skandynawskich. To też świetne miejsce wypadowe do Pragi czy Drezna.

No my w tym roku wybieramy się do Hiszpanii z dzieciakami. Nie drogo tam jest. Problem w tym że możemy wziąć tylko bagaż podręczny. Ale z tego co czytałam to często tak jest jak się jedzie przez biuro podróży. Nic muszę w takim razie dokupić kilka toreb lub walizek na podręczny i jakoś damy rade :P

Hej! :) Zastanawiam się nad tym, aby pod koniec września zebrać rodzinkę i pojechać na wczasy na Kaszuby. Znacie okolicę? Nie miałam jeszcze okazji tam być i szukam dobrego noclegu. Zastanawiam się, aby zarezerwować kaszuby domki - miejsce jest naprawdę ładne, a w okolicy wiele atrakcji, więc myślę, że będziemy się z dziećmi dobrze bawić :) Co myślicie?

Jeśli szukacie świetnego miejsca na wypoczynek w Polsce w tym roku na wakacjach to osobiście polecam nocleg łódź miejsce gdzie można spędzić niesamowite chwile, mają też zorganizowane atrakcje dla gości, niezłe miejsce i to w Polsce na wakacje !

Wypad nad morze to moje marzenie od dłuższego czasu w tym roku prawdopodobnie uda mi się je zrealizować :D Chcę jechać do Łeby bo ładnie tam i ponoć niedrogo. No z tego co mi mówiła znajoma. Podesłała mi nawet jedną stronę na której łeba noclegi są nie drogie i jest całkiem spory wybór. Chciałam się jeszcze poradzić kogoś kto był i ma sprawdzone miejsce zanim podejmę ostateczną decyzje.

MAROKO

Chcesz poczuć, co w marokańskiej duszy gra? Pakuj walizki i ruszaj w kierunku Dżemaa el-Fna, największego placu w Marrakeszu (dawna stolica Maroko – przyp. red.) Znajdziesz tam postaci rodem z baśni tysiąca i jednej nocy – zaklinaczy węży, wróżbitów czy połykaczy ognia. Na tamtejszy klimat składają się wszystkie kolory tęczy i powietrze o zapachu pomarańczy. Jest to prawdziwy raj dla miłośników orientu. Arabska kultura przeplata się tu ze zwyczajami lokalnych plemion Berberów i europejskimi naleciałościami.

Maroko słynie też z wysokiej jakości infrastruktury turystycznej. Znajdziesz więc hotele o europejskich standardach i nie tylko. Mało kto wie, że do Maroko zjeżdżają się miłośnicy golfa, bo tamtejsze pola golfowe uchodzą za najlepsze na świecie. Marokańczycy dumni są również ze swoich piaszczystych plaż, cieszących się uznaniem surferów, którzy polują tu na odpowiednie fale. Tutaj znajdziesz cały wachlarz atrakcyjnych wakacyjnych ofert.

Dla mnie Szczecin zawsze był ciekawym miejscem do zwiedzania chociaż nie miałem jeszcze okazji tam pojechać. Wybieramy się już jakiś czas i zawsze wypada na coś innego. Kiedyś oglądałem już nawet tutaj http://lmapartamenty.pl/ apartamenty Szczecin by wynająć je na jakiś tydzień, ale dzieciaki się rozchorowały i musieliśmy zostać

Z pewnością warto wybrać się w góry lub nad morze, ale ze względu na spore tłumy i wysokie ceny lepiej wybrać się na wczasy poza sezonem. Podróżując samochodem z rodziną, przydatne będą dedykowane torby podróżne, na http://www.torbysamochodowe.pl widziałam wiele takich - są dopasowane pod konkretne auta, dzięki czemu można zabrać ze sobą więcej bagaży.

Pomysłów na wyjazdy jest wiele. Jednak jak jedziemy gdzieś z dzieckiem to warto było by zadbać o atrakcje. Jadac na wakacje do Szklarskiej Poręby warto wybrać się do Liberec w Czechach. Niedawno dowiedziałam się tutaj http://zdzieckiemdo.pl/centrum-babylon-liberec-aquapark/ o świetnej atrakcji w tym mieście. Dzieciom na pewno się spodoba.

Ja polecam Chorwację i Makarską albo Grecję i Zakynthos. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieciaczków to jest tam mnóstwo hoteli z jakimiś basenami czy nawet aquaparkami. Na suncenter.pl można znaleźć bardzo dużo fajnych hoteli, do których można się wybrać z dzieciaczkami :) Na pewno będą zadowolone

My w tym roku postawiliśmy na egzotyczne wakacje pod żaglami - czarter jachtu karaiby . Mąż ma wszelkie potrzebne patenty żeglarskie tak więc pełen relaks na wodzi oraz plażach wysp mamy zapewniony :)

Jeżeli macie tak mało czasu jak my, to polecam Wam wybrać się na jakiś dłuższy weekend do Trójmiasta. Naprawdę 4 dni to za mało żeby tam wszystko zobaczyć, a nam się udało jeszcze trafić w pogodę. Polecę Wam również bardzo przydatną stronę na te okazję a jest nią ta strona http://www.dhapartamenty.pl a za jej pośrednictwem możecie sobie zarezerwować apartament. Jest ich naprawdę dużo i każdy znajdziecie coś na swoja kieszeń ;)

Zaloguj się, aby obserwować