Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
niuniaspadi

Co robicie dla siebie?

Polecane posty

Nie chodzi mi o zadne zabiegi pielegnacyjne, ale o sfere intelektualna, zawodowa itp.

Pamietacie o swoim rozwoju, czy zabiegane w domu przy dzieciach nie macie czasu, sily czy motywacji? Albo po prostu nie czujecie juz takiej potrzeby bo czujecie sie spelnione?

Ja chcialabym w przyszlosci skonczyc drugie studia, psychologie i pracowac albo jako doradca zawodowy albo w dziale szkolenia w jakiejs firmie. Przed zajsciem w ciaze zajmowalam sie dzialem szkolenia w naszej placowce i wciagnelo mnie to.

Tak szczerze to niemyslalam o tym, zycie ciagle sie kreci na okolo domu, dziecka i problemow, zreszta narazie potrzebuje czasu dla siebie

Nic nie robie dla siebie i to jest blad. chcialabym doszlifowac jezyki, ktore mi umykaja bo ich nie uzywam, znalezc prace odpowiadajaca moim wymaganiom, zajac sie tym co mnie interesuje np. genealogia mojej rodziny.... :-|

chodze drugi rok na angielski, przez ten okres wychowawczego zrobilam prawko. na nic wiecej juz nie mam czasu

Szkolenia z marketingu internetowego!

Takie szkolenia to teraz podstawa w prowadzeniu własnego biznesu, a na http://xannsem.com/szkolenia mają ciekawa ofertę takich szkoleń.

Jeśli też chcecie wziąć w nich udział- to jeszcze zdążycie się zapisać!

Ja mam dwie córeczki ale nie narzekam na brak czasu dla sebie... pracuje już zawodowo ale zawsze mam czas na wieczór przy winie z koleżankami z dziećmi zostaje wtedy mąz albo któraś babcia ... a taki babski wieczór zawsze dodaje nam mnóstwo energii

Czasem wydaje mi się że dla siebie nie robie nic. Jednak od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić na fitnes i zumbę, staram się regularnie odwiedzać fryzjera. I zawsze mam pod ręką dobrą książkę, bo w ten sposób odpoczywam po ciężkim dniu

Nietety ograniczony czas powoduje, że wiele kobiet nie robi nic tylko dla siebie i nawet gdy dzieci podrosną tak już się przyzwyczajają do tego, że nadal nie robią nic.

Zaloguj się, aby obserwować