Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Lobuziaczek kontra dentysta!

Polecane posty

no tak po stresie zwiazanym z dzieciaczkiem na fotelu dentystycznym, przychodzi ten czy nie zabraknie nam w portfelu srodkow :-/

Hmm.. tak czytam czytam... i normalnie juz sie boje jak to bedzie z moja corcia. Co prawda narazie ma 12 zabkow i super daje sobie je myc ale zobaczymy jak bedzie z dentysta..

dzis moge sie pochwalic - jestesmy po wizycie u dentysty po prawie 1,5 - rocznej przerwie. cala bylam w stresie jak Oliwka zareaguje, jej gorne zabki sa w naprawde oplakanym stanie. a ona nie dosc, ze usiadla na fotelu dentystycznym bez mrugniecia okiem, to jeszcze zdecydowala sie na usuniecie mleczaka, ktory nie nadawal sie juz do leczenia. :shock: :shock: na nastepna wizyte umowila sie za dwa tygodnie :shock: :shock: szok, ktory tam przezylam do tej pory mnie trzyma :mrgreen: :mrgreen: mam super dzielne dziecko :!: :!: :!:

a ja przegapilam dzis wizyte u dentysty ale bylam zla na siebie :evil:

rzemyk72, gratulujemy twej dzielnej coreczce!!!

Ja akurat leczę się i dziecko w Warszawie tam gdzie jest rewelacyjna stomatologia dziecięca żoliborz.

Mają tam świetne podejście do dzieci co w przypadku mojego dziecka to kluczowa sprawa. Czasami ciężko aby buzię otworzył do sprawdzenia co go boli.

Moim zdaniem to już po 6-8 m-cu życia można iść, żeby stomatolog sprawdził czy wszystko jest w porządku. My tak zrobiliśmy i na szczęście było ok, ale teraz chodzimy co pół roku na kontrolę. Ponieważ dentysta jest w Tychach to musimy tam dojeżdżać, ale jest naprawdę fantastyczny, więc warto, polecam: http://endo-medica.pl/ dzieci się w ogóle nie boją wizyt, nie wiąża się dla nich z niczym nieprzyjemnym, dlatego nie mam problemów :)

Warto chodzić do dentysty z małym dzieckiem jednak trzeba mieć kogoś sprawdzonego i z pdejściem do dzieci

Oj my długo szukaliśmy dentysty dla naszej młodszej pociechy. Mało który ma dobre podejście do leczenia dzieci :/

Zaloguj się, aby obserwować