Skocz do zawartości
Gość renet

Co w wszym zyciu jest najwazniejsze.

Polecane posty

Gość renet

Co jest najwazniejsze w waszym zyciu, czy jest to kariera zawodowa, stabilizacja finansowa ,wychowanie dzieci a moze zupelnie cos innego.

Napewno kazda z was obrala sobie jakis cel ktore liczy sie dla niej najbardziej i za wszelka cene chce to osiagnac.

Dla mnie kazda z tych rzeczy po trochu - wazne sa pieniadze, chce wychowac dziecko tak zebym byla kiedys z niej dumna i mogla zapewnic jakas przyszlosc i zebym nie musiala sie martwic czy jutro bede miala co jej dac jesc a i z pewnoscia jak Oliwia bedzie starsza chcialabym sie poswiecic pracy z ktorej bede zadowolona

dla mnie jest najwazniejszy spokoj.a zebym byla spokojna potrzebuje stabilizacji w swerze zawodowej,materialnej,zdrowotnej,malzenskiej,towarzyskiej itd.itp. :-P .nie oczekuje cudow od zycia,ale lubie sobie zyc wesolo i beztrosko.

pewnie nie bede oryginalna, jak napisze, ze dzieci :-)

myslac krotkofalowo - chcialabym im zapewnic dodatkowe lekcje jez. angielskiego, karolinie kurs tanca a lukaszowi tenis.

a tak calkiem serio to marzymy o wlasnym domu - stad pomysl na samodzielna dzialanosc, stad chwytanie kazdego dodatkowego zlecenia, chaltury.

:-)

Ja chyba bede inna bo wydaje mi sie, ze nie chce zalowac zadnego dnia. I nie wazne juz dla mnie sa wtedy pieniadze czy praca. Robic moge cokolwiek.

No i jeszcze jedno: chcialabym by moje dzieci mialy prawdziwe dziecinstwo: bez wyscigu szczurow od najmlodszych lat.

Gość renet

U mnie w tej chwili to najwazniejsze jest zdrowie i pieniadze zeby mi starczylo na spokojne zycie bez obawy ze jutro moge ich nie miec.A cala reszta juz nie ma znaczenia bo i tak nie moge narzekac na to co w swoim zyciu przezylam.

Zdrowie i szczescie najblizszych , zdrowie jest najwyzsza wartoscia. Za szczescie uwazam rodzine i ich dobro , dalej wazna jest moja edukacja a w przyszlosci praca.

zdrowie!!!!!!!!!!!!!na reszte bede sie starala sama zapracowac...ale pieniadze tez sa wazne,i milosc i szczescie i dobra praca i sprawdzeni przyjaciele ....

Zdrowie i jeszcze raz zdrowie. Moze dlatego, ze nasz synek urdzil sie ciezko chory i my inaczej patrzymy na zycie. Cieszymy sie kazdym dniem spedzonym z Hubim.

Wiem ze mamy zdrowych dzieci tez umia to docenic.

zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przede wszystkim zdrowie i milosc. Niestety wazne sa tez pieniazki, ale nie najwazniejsze. :lol:

Tez mam takie zdanie na ten temat, najwazniejsze dla mnie sa zdrowie i milosc :-)

wszystko co teraz robie robie z mysla o dzieciach...a zebym mogla to robic potrzebne jest mi tylko zdrowie...a reszty po trochu

ja powoli dochodze do wniosku z jednak pieniadze odgrywaja katastrofalna role w zyciu zauwazcie ze i zdrowie mozna kupic i milosc (nieszczera ale mozna) i przyjaciol (jak w milosci) itd - na pewno zapewniaja byt...

ja powoli dochodze do wniosku z jednak pieniadze odgrywaja katastrofalna role w zyciu zauwazcie ze i zdrowie mozna kupic i milosc (nieszczera ale mozna) i przyjaciol (jak w milosci) itd - na pewno zapewniaja byt...

...po czesci masz racje , chociaz jesli chodzi o kupno zdrowia ....polemizowalabym w tej kwestii napewno

a zobacz dzieci czy dorosli chorzy powaznie - maja szanse na wyleczenie albo zaleczenie ale musza miec pieniadze na przeszczepy, leki potwornie drogie itd chociaz fakt nie zawsze pomaga

jOA ma rację :( Smutną, ale ma :( Ten kto ma kasę, ma na pewno większe szanse przezycia od ludzi biednych :( :( :( I to jest chyba najsmutniejsze :(

na pewno z nimi łatwiej się żyje