Skocz do zawartości
Gość renet

Czy nosicie obraczki ?

Polecane posty

My nosimy oboje, ale tylko jak wychodzimy z domu. W domu jakoś nie lubię nosić żadnej biżuterii.

ja nie nosiłam i mąż też nie nosił,

ja bo jakoś jak zdjęłam w ciąży to już potem nie nosiłam, a mąż bo mało nie stracił palca jak mu się na obrączce zaczepiło metalowe pudło ważące ponad 100 kg

teraz moją obrączkę nosi moja bratanica jako ozdobę razem z pierścionkiem zaręczynowym (tez moim :D ) i innymi pierścionkami :)

czyli obraczka wedrujaca:)

jak mu sie to zaczepilo o ta obraczke przeciez ona gladka?

Ja nie noszę. Jak się ma krótkie i nader tłuste paluchy, to obrączka ładnie nie wygląda. A poza tym, niewygodnie mi. Mąż nosi. Ale taki układ wynika z głębszych przyczyn.

Zakładam zazwyczaj z rana, wieczorem odczuwam juz zmeczenie palców i zdejmuję...

My nosimy oboje. Mąż zdejmuje do pracy fizycznej, a ja tylko do kremowania rąk. Lubię ją nosić :) Jak pod koniec ciąży musiałam ją zdjąć, to mi było szkoda. Ale założyłam jak mogłam najszybciej.

dla mnie obraczka to symbol i bylo by mi przykro gdyby moj maz jej nie nosil na szczescie nowsimy je oboje:)

dla mnie obraczka to symbol i bylo by mi przykro gdyby moj maz jej nie nosil na szczescie nowsimy je oboje:)

Bo absolutnie tak powinno być. Obrączka to wyjątkowy symbol, ale rozumiem, że - o ile nie ma innych powodów - zdarza się, że w niektórych zawodach czy szczególnych sytuacjach zdrowotnych noszenie jest niewskazane.

Ja i mój mąż je nosimy dla nas jest to symbol :) źle się czułam gdy musiałam ją zdjąć pod koniec ciąży a po porodzie nie mogłam się doczekać kiedy znowu ją założę :D

Obecnie nie noszę ale dość długo nosiłam :D. Teraz jest za luźna na jeden palec, na drugi ok, ale odzwyczaiłam się. Ściągnęłam do robienia ciasta i tak już zostało :cool:

mąż z tego co się orientuje to raczej nosi.

jak mu się to zaczepiło o ta obrączkę przecież ona gładka?

jak podnosił takie ciężkie pudło które ma ranty obłożone metalem i było takie ciężkie że normalnie by upuścił bo się zsuwało z dłoni ale na obrączce się zaczepiło i nie mógł wypuścić z rąk,

Ale to ekstremalna sytuacja, raczej często się takie wypadki nie dzieją :o

moj M nosi ja tez. sciagam tylko przy myciu naczyć, bo mi lekko przeszkadza, zmywarki jeszcze sie nie dorobilam :)