Skocz do zawartości
tutelitury

O której kładą spać swoje dziecko???

Polecane posty

Kinga chodzi spac najczesciej do 21 a wstaje okolo 8 czasami wczesniej chyba ze tata pracuje na nocki wtedy chodzi troche pozniej

Każde dziecko jest inne,niektóre po prostu za cholerę nie pójdą wcześnie spać i moje właśnie do takich należy.Ma 3 latka i nie zaśnie przed 21.00,czasem chodzi też tak koło 22.00.A jak położę wcześniej to i tak nie zaśnie.

Kinga tez tak miala do poki nie spala w poludnie

Corcia idzie spac po bajce,czyli o 19.30 jest juz w lozku. jak zasnie to jest godzina 20 a nawet przed.

Filip od zawsze byl przyzwyczajony, ze chodzi spac w okolicach 19h-20h. Oczywiscie gdy mamy gosci lub gdy w gosciach jestesmy i jest zabawa z dziecmi, lub czesto w piatki lub w soboty moze posiedziec dluzej, bo nastepnego dnia mozna sobie i dluzej pospac :)

W wieku poltora roku gdzies przestal spac w dzien, wiec wydluzyl mu sie sen nocny wtedy do minimum 12h. Zazwyczaj tyle przesypia w nocy do tej pory.

Hmm godzina nam się troszke przesunęła i kładziemy go spać o 20h, ale nie zawsze zasypia, ma 5min na zabawę w łóżku i poźniej odkłada to i próbuje zasnąć, a wychodzi mu to różnie, najczęściej po 10 minutkach śpi a czasami o 21h jeszcze przez niańkę go słyszę :rolleyes:

Maja natomiast w okolicy 20-21 jest już w łóżeczku swoim i też różnie zasypia :)

Mój mały latem 20-21, a teraz 19-20. I całe szczęście, wieczór dla rodziców ;)

Starsza 7 lat kładzie się do łóżka około 19:40 jeszcze jest czytanie bajki i spanie.

Młodsza 9 mies o 19 kolacja przy której często jej się zasypia jak nie to tak o 19;30 zasypia

ja małego nauczyłam tak jak mnie moja mama :) kolacja ,wieczorynka i spanko :)a mamusia i tatuś wieczór dla siebie:p