Jump to content
Sign in to follow this  
asiolcza

Sniadanie

Recommended Posts

Guest renet

Dla mnie sniadanie to podstawa nie wyjde z domu jak nie zjem sniadania a przedewszystkim nie zapale papierosa na czczo. :tonqe:

pewnie, ze jemy sniadanka ;-)

jemy swieze i chrupiace buleczki z serkiem, rybka, twarozkiem lub dzemem.... jajecznice czasem do tego robimy, gotujemy parowki (ale ja ich nie jem) no i pijemy herbatke pyszna.

czasem jak mnie najdzie ochota jem musli z jogurtem :mrgreen:

Ja tez z domu bez sniadanka nie wychodze,bo bym chyba wszystkim nawrzucala.Prawda,ze jak Polak glodny to zly :mrgreen:

U mnie na sniadanku musza byc kanapeczki.Takie rozne,kolorowe.Herbatka tez obowiazkowo albo kakao.Raz na jakis czas zjadam cos na mleku.

A ja sniadan nie jem przed praca :-( tzn nie moje sniadanko o godz 6.10 to papierosek :-P A na powaznie sniadanie jem popracy o ok godz.11.00 (pierwsze lepsze co wpadnie w rece bo z reguly jestem juz straszliwie glodna) i obowiazkowo kawka rozpuszczalna w filizance ( 2 lyzki czubate, az dziw ze mi jeszcze serce nie pierdyknelo:>) z mleczkiem :mrgreen:

Sniadanie to dla Mnie najwazniejszy posilek.Nie jadam kolacji wiec,sniadanko jadam dosyc spore.Zazwyczaj jadam tosty z dzemem,twarozek,salatke z ogorkow i pomidorow.No i oczywiscie,nie mogloby sie obyc,bez kawy rozpuszczalnej. :-)

Ja rowniez musze zjesc porzadne sniadanie, bo inaczej nie funkcjonuje. Najczesciej kanapki lub buleczki z wedlina, twarozkiem, nutella, co akurat mam w lodowce. Czasami jajecznica. Do tego pije kawe zbozowa z mlekiem a maz herbate.

Sniadanie daje mi energie na caly dzien. Potem jem normalny obiad, a kolacji zazwyczaj juz nie jadam.

Guest renet

kasiulek, to slodkie jest gorsze od kolacji.

ale ja juz od najmlodszych lat mam to do siebie ze w nocy siedze i jem slodycze, mojego zoladka nie idzie oszukac, ja sie normalnie budze i ide wcinac swoja ukochana Milke :lol:

Ja dzionek od papieroska czy dwoch zaczynam , pozniej jeszcze jakies dwie kawy wypijam , a miedzy 12 -13 , czasem troche pozniej o jedzeniu mysle .

Guest renet

saviera, no to gratuluje wrzodow na zoladku.

saviera, no to gratuluje wrzodow na zoladku.

Eeee , wrzodow jeszcze sie niedorobilam .....wiem , wiem takie odzywianie to do czasu ....jak sie dorobie bede sie martwic ;-)

Probowalam to zmienic , ale zjadajac nawet symboliczne , tyci - tyci sniadanie zle sie czuje przez pozostala cala reszte dnia i jedzenie mi nie smakuje .

Ja dzien zaczynam od kawy, kiedys papierosy tez, teraz juz nie. W trakcie karmienia Julki cos tam podgryze sobie a potem dopiero ok.14-tej cos skubne. Za to nie zaluje sobie przy obiadokolacji, kiedy maz wraca z pracy... :mrgreen:

Guest renet

Po takich sniadankachkasiulek, to bedziesz pewnie zdrowie miala jak byk. :lol:

Sign in to follow this