Jump to content
Sign in to follow this  
asiolcza

Sniadanie

Recommended Posts

Guest renet

Moje sniadanko musi byc syte bo inaczej to bym nie zapalila papierosa ,jedyne co ostatnio zmienilo sie to to ze po kilku latach nie picia kawy zaczelam ja spowrotem pic. :-/

renet, jedna dziennie ale dosc mocna - ja wogole nie powinnam pic kazwy alkoholu palic papierosow przemeczac sie denerwowac bo mam popsute serce :-? ale jakbym miala do tego wszystkiego sie zalecac to nawet bym nie mogla lezec bo by mnie szlag trafial ze sie nudze :mrgreen:

Guest renet

joa1983, niestety zdrowie trzeba szanowac bo pozniej moze byc za pozno.

joa, ja wrecz przeciewnie z ta kawka. Ostatnio lekarz zalecil mi jej picie, mimo ze chcialam ograniczyc. Niestety na niedocisnienie nie ma innego "zdrowego" lekarstwa :-?

Guest renet

wiolasz, ja mam niedocisnienie ale mnie lekarz nie zalecaly kawy ,tylko mocna herbate.

Ja nie znosze herbaty, dlatego kawa...Zreszta kawa tez troszke pomaga na migrenowe bole glowy, wiec podwojnie polecone :mrgreen: Ale fakt, lekarza mam super.. :lol:

ja ostatnio zauwazylam, ze nie moge pic kawy. Nigdy nie pilam jej duzo, gora dwie filizanki dziennie i to z jednej lyzeczki z mlekiem. Od kilku miesiecy jak pije to dostaje dziwnych palpitacji serca i chyba cos z cisnieniem mi sie dzieje bo zle sie czuje, jakbym byla po kilku kieliszkach... przestalam pic kawe ;-)

Guest renet

JOA wlasnie dzis kupilam makrele zapraszam do zrobienia pasty. :-P

renet, 1. po pierwsze nigdy takiej nie robilam wiec nie umiem 2. Chetnie skosztuje zrobiona przez Ciebie :mrgreen:

Guest renet

joa1983, ja cie naucze napewno ci sie przyda doswiadczenie.

Guest renet

joa1983, ale po pracy tez mozna sie uczyc ,nie wymiguj sie :-/

Guest renet

Jak to nie przeciez ty pozno jesz sniadania. :-P :-P :-P

Sign in to follow this