Jump to content
Sign in to follow this  
joa1983

Kosmetyki kolorowe

Recommended Posts

Ja mam wszystko z innej firmy ;-)

tusz Max factor

podklad avon

cienie najbardziej lubie Inglot(nie uczulaja mnie)

blyszczyki do ust tez z Avonu

Widzisz jaka ja blondi z ciemnymi wlosami jestem?

Ja malo sie kosmetykuje, puder sypki obowiazkowo, bez fluidow bo wygladaja na mnie jak maska, cienie jakies tam przewaznie odcienie szarosci, maskara jakas tam, nawet nie wiem jakiej mam firmy ale chcialabym kupic jakas fajna wydluzajaca rzesy...co polecacie?

Malgoska13 ja wczesniej tez nie znalam pojecia "kosmetyki kolorowe" w szkole sie dowiedzialam na lekcji towaroznawstwa:D

ja uzywam tylko kredki czarnej do oczu i tuszu tez czarnego :mrgreen:

pudrem machne sie czasem tak srednio 2,3 razy do roku. Cieni nie uzywam. Hm zapomnialam o czyms? Acha pomadek, szminek, kontorowek do ust, blyszczykow nie uzywam ;-) bo nie lubie

;-) wiesz wychodze z zalozenia, ze "z malpy lalki nie zrobisz" wiec dalam sobie spokoj :mrgreen:

kiedys bardzo duzo i mocno sie malowalam ale to byl okres buntu a najbardziej ucierpiala na tym moja cera :-/ a mialam wtedy 13-14 lat

hahahhaha ja zaczelam sie malowac w wieku 15 lat kiedys mocno tez teraz chyba znosnie ale uzywam fluidow pudrow cieni tusze kredki do oczu i ostatnio uwielbniam pomadki

Nie używam błyszczyków, bo bardzo wysuszają moje usta i nie lubię niczego miec na ustach. Bardzo lubię lakiery do paznokci i ostatnio moim ulubieńcem stał się ten lakier http://www.ezebra.pl/product-pol-9752-SALLY-HANSEN-SALON-LAKIER-565-ARIA-REDY.html . Ma on przepiękny kolor, nie niszczy płytki paznokcia, jest tani, bo kosztuje niecałe 10zł i co też jest dla mnie ważne nie odpryskuje się.

Sign in to follow this