Skocz do zawartości
wiolasz

Zabawy w domu podczas deszczu

Polecane posty

U Nas zabawa zawsze jest na całego, chociaż czasami nie mamy na nią sił. Wtedy właśnie odpalamy puls2 w wyczekaniu na ciekawą bajkę. Owszem są inne programy z bajkami ale ja nie będę tego komentować.. tych nowoczesnych bajek całkiem nie rozumiem. Wole starsze produkcje :) Np dziś o 20 na puls 2 będzie pocahontas ;)

Gry planszowe są dobrym rozwiązaniem :) ale od niedawna zaczęłam także doceniać gry edukacyjne na tablet :) Dziecko w ten sposób może się nauczyć bardzo wielu rzeczy, a dodatkowo miło spędza czas ;)

Dzieci teraz uwielbiają technologię ;) My zainwestowaliśmy w magiczny dywan, czyli internetową podłogę. Dzieci uczą się i grają, a jednocześnie mają masę ruchu :) Taka interaktywna rozrywka jest dla dzieci naprawdę rozwijająca.

Dziewczyny, a wy znacie zabawy fundamentalne? Podobno opracowane zabawy dla dzieci w wieku od 0-6 lat przez profesjonalistów. Wydali to na płytach DVD, które chciałam zakupić na http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ . Zastanawiam się, czy akurat mojemu dziecku się spodoba, co wy myślicie? Maja ma 5 lat :)

Lubię spędzać czas z dziećmi na świeżym powietrzu, ale jeśli już przychodzi taka konieczność, że musimy zostać w domu, to staram się aktywnie organizować im czas, np. gramy w planszówki całą rodziną :)

U nas swietnie sprawdzają się maty.. Teraz synek jest już starszy i piankowa mata powędrowała do młodszego brata a on zażyczył sobie matę do zabawy z motywem miasta - ulice, znaki drogowe i te sprawy :) Jakby co to ciekawy wybór takich produktów można znaleźć w 5.10.15 - dobra jakość i niskie ceny, szczególnie teraz podczas wyprzedaży :)

Ja uwielbiam się bawić ze swoimi dzieciakami, nawet czasami zabrać na komputerze a czemu nie ! Wiadomo że zabawa na świeżym powietrzu jest najlepsze, ale według mnie wszystkiego trzeba spróbować !