Jump to content

Recommended Posts

Moj bardzo dlugo. Od 7,30 do 17.00. Niestety dojazdy zabieraja mi ponad godzine w jedna strone. Ale jak go odbieram o tej godzinie to jeszczere sporo dzieci jest.

Michala do przedszkola prowadze na 8.30 a odbieram go o 14.30, zaraz po lezakowaniu.

o prosze jak super! hmm

Wlasnie ze przerabane , w miedzyczasie nie wiesz w co lapki wlozyc . Pojedziesz na zakupy i pomimo ze sie streszczasz , kiedy wracasz do domu masz niecala godzine i znowu po dzieciaki do szkoly . Zjedza , zawiesc do szkoly , po dwoch godzinac znowu odebrac . ....

i tak prawie caly dzien niby cos robisz , a jednak nie....czasu pilnujesz :roll:

Syn coprawda potrafi juz sam pojechac rowerem i wrocic , ale corka dlugo jeszcze nie , jest strasznie roztrzepana i nieuwazna .

co te dziewczynki w sobie maja,ze takie roztrzepane.u mnie to samo saviera adasiowi moge zaufac,a hani nigdy nie wiem co do kudlatego lba szczeli.moze z wiekiem zpowaznieje,chociaz jak ich porownuje to adas w jej wieku to jak stary dziadek sie zachowywal.

moje w przedszkolu od 8.30 do 14.00

W tym roku Alan jest w przedszkolu od ok 8 do ok 15. 30, w zeszłym roku zabieraliśmy go o 14 godzinie.

na poczatku staralam sie jak najkrocej, czasem odbierala mala moja siostra kiedy ja nie moglam, zeby nie musiala siedziec tam calymi dniami. Teraz kiedy jest juz starsza, przywykla do bycia w przedszkolu i zzyla sie z kolezankami, spokojnie odbieram ja dopiero po pracy i zrobieniu zakupow :)

Mój synek w przedszkolu jest od 7.30 do 17. Trochę to długo,ale innego wyjścia nie ma, bo nie ma kto odebrać wcześniej. Z tego co zauważyłam całkiem sporo dzieci zostaje w tych godzinach w przedszkolu. Mój synek jednak bardzo to lubi, nawet podkochuje się w pani nauczycielce:) Generalnie jestem bardzo zadowolona z mojego przedszkola

Moja córka jest od 7.30 do 15.30. W moim przedszkolu zajecia zreszta są tylko do 16.00.ale ona kocha swoje przedszkole i uwielbia tam być, czasem nawet marudzi, że juz ja zabieram, a ona jeszcze nie skończyła czegos zrobić.