Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwia.wk

Rocznice slubu!

Polecane posty

Ola, wiesz to chyba dziala odwrotnie proporcjonalnie - bo urodzila sie wczesnie, ale za to teraz ze wstawaniem jest problem w dzien powszedni kiedy trzeba wczesnie wstac, to ona by spala :-/

to fakt jak chce zeby moja spala dluzej bo nie musimy wstawac to wstaje a jak gdzies mi zalezy zeby isc i wstac wczesniej to nie moge jej obudzic :mrgreen:

Zawsze 13 kojarzyla mi sie szczesliwie nasza corcia sie urodzila 13go tyle ze lipca

Ola, moj Zmorek tez jest z 13.07 :mrgreen: :mrgreen:

I ja pisalam juz, ze i bratanek meza - Jakub - Kubus jest z 13 lipca takze 2001 roku :-D

A my do tej pory rocznice spedzamy oddzielnie, jakos nigdy do tej pory maz na dzien, w ktorym wypada nasza rocznia nigdy w domu nie byl :-> Ale jakos zawsze kino czy wyjscie gdzies jest w najblizszym terminie pobytu meza w domu.... Prezentow nie ma, jedynie zapowiedzialam, ze jeszcze w tym roku nie, ale w przyszlym chyba sobie wykoncze nasze obraczki slubne, jako, ze sa szerokie bardzo z czerwonego zlota, chce sobie w srodku wygrawerowac w srodku cos i zmienic ich szerokosc, dodac na swojej maly diamencik :mrgreen: i jakas grawerke na swojej i meza...

Ale pamiec maz ma dobra bo zawsze o nich pamieta :mrgreen:

moj mezus tez nie zapomina o zadnych rocznicach... zreszta odpowiednio wczesniej mu przypomne, zeby nie zapomnial o prezencie hihihihi

nam to w maju stuknie juz 11 lat !!! po slubie ,bo przed jeszcze 7 :-D

my w tym roku bedziemy miec pierwsza rocznice wiec pan maz napewno bedzie pamietal..Ale tak ogolnie to ma wszystkie daty wpisane w komorke.Noi i z inicjatywa u niego krucho...nie licze na prezenty niespodzianki i kolacje przy swiecach...a szkoda...

Zaloguj się, aby obserwować