Skocz do zawartości
beata

Co na obiad?

Polecane posty

Gość renet

Dzis przysmak mojego faceta gulasz,ziemniaki,salatka z pomidora.

u nas dzisiaj pochmuro, zimno i leje wiec naszla mnie ochota na rosolek ;-) juz sie gotuje, mlody dzisiaj ma zupe mix-wszystkie warzywa jakie znalazlam w lodowce :mrgreen: z pulpecikami.

Gość renet

Dzis u mnie gulasz z pregi wolowej z papryka,pieczarka cebulka.ogoreczkiem -pycha.ziemniaki.salatka z warzyw .

A u mnie byl barszczyk bialy z kielbaska biala i jajeczkiem :mrgreen:

[ Dodano: 22 Sierpien 2006, 00:32 ]

Kto wie, co zrobic z karkowki jak sie nie ma piekarnika? Mozna cos wogole wymyslec?

Gość renet

strogonow z kasza gryczana i zupka fasolowa.

poswiecilam sie i zrobilam dzieciom kopytka,pierwszy raz w zyciu.wyszly twarde jak podeszwa i moje niewdzieczniki zjadly po jednym i wiecej nie chcialy.mi tam smakowaly nawet takie twarde.chyba z maka przesadzilam co? :finga:

Gość renet

Zuoka pomidorowa z przecieru wlasnej produkcji,klopsik w sosie z papryka i cebulka.ogorek malosolny.

Ja gotuje to co lubimy.A czasami jak mam czas to w necie sobie cos znajduje.Jak sie sprawdzi to dodaje do naszego jadlospisu.Czasami sama lacze jakies produkty i cos zawsze wychodzi :mrgreen:

Dzis na zamowienie synka byly nalesniki z serem bialym i syropem z dodatkami owocow.

Oraz rosolek z makaronem. a pomysly no coz tyle tego jest.I mam juz swoje od lat

wyprobowane pomysl. Uwielbiam czasami sama wymyslac potrawy. Jednak nie nawidze probowac potraw podczas robienia :-P Zawsze tak na oko i jest ok :-D Mam wyczucie.

Gość renet

A mnie naszla chec na nadziewana papryke,tylko mysle kto to zrobi moze zbajeruje syna.