Skocz do zawartości
beata

Co na obiad?

Polecane posty

Gość renet

Ziemniaki, filet z kurczaka smarzony w panierce,salatka z pomidora.

Ja bylam dzis na pikniku,wiec obiadku nie bylo ;-)

[ Dodano: 2 Pazdziernik 2006, 08:15 ]

Skrzydelka smazone ,ziemniaki i salatka z pekinskiej :-P

rosol i pomidorowa:> ( ja jem pomidorowa z oliwia maz woli rosol) ziemniaczki kotlet mielonony i mizeria i salatka z marchewki

roksi23, zupke dyniowa robie jak kazda inna. Obieram, kroje w talarki marchewke albo i dwie, kawalek selerka, pietruszki i kawal dyni: obieram ze skorki wydubuje miazsz ze srodka, ten w ktorym sa pestki i zostaje pomaranczowa "skorupa" twarda, kroje ja w kostke, wieksza i wszystko razem gotuje w wodzie, dodaje maselko albo oliwe z oliwek ;-) nic nie doprawiam bo dynia sama w sobie jest slodka. Kiedy juz sie ugotuje (tak 1,5 godzinki) mixuje wszystko razem Oluskowi, dodaje smietane i gotowe. Mozesz tez dodac koperek do smaku. zycze powodzenia a zupa jest puchotka! Jakby wyszla Ci za rzadka ta zupka zawsze mozesz kasza manna zagescic albo kleikiem ryzowym lub kaszka kukurydziana :lol:

zycze powodzenia i jak juz zrobisz napisz jak Ci wyszlo ;-)

smacznego

[ Dodano: 6 Pazdziernik 2006, 13:07 ]

na obiad zrobie chyba zupe grzybowa bo jakos mam ochote ;-)

joa1983 smacznych buraczkow zycze :-D

[ Dodano: 6 Pazdziernik 2006, 19:50 ]

roksi23 ja jadlam zawsze zupe dyniowa z sama dynia i mlekiem.Ale ta Olivkowa tez zrobie :-P

Gość renet

Poniewaz mam lenia to obiad bedzie kiepski,kotlety wczorajsze,ziemniaki no i moze cos wymysle na salatke. ;-)

Ja wlasnie gotuje barszcz ukrainski ( ostatnio uwielbiam ), polska kapuste dusze i kotlety w sosie pieczarkowym :-)

A ta dyniowa to musze corci ugotowac. Ostatnio jej ugotowalam brokulowa i nawet ja jadla.

Zaczela powoli jesc te zupki. Daje jej tyle ile zje. Ale w zlobku wcina cala zupke. Chyba dlatego, ze je razem z innymi dziecmi.