Skocz do zawartości
beata

Co na obiad?

Polecane posty

U mnie dziś kasza bulgur z cukinią. Bardzo lubię to danie :) za mój syn bardzo nie lubi :D .

Ja często mam wrażenie że gotuję dla swoich najbliższych ciągle te same potrawy, dlatego często szukam nowych pomysłów w internecie. Najnowszą stroną jaką odkryłam jest http://www.pomyslszefa.pl/ można na niej znaleźć proste przepisy na zdrowe potrawy.

Mój mąż zje praktycznie wszystko. Za to dzieciaki są bardziej wybredne. Muszę się czasami nieźle nagimnastykować aby przygotować coś co zjedza a nie tylko rozgrzebią na talerzu...

Z wegetariańskich i prostych dań polecam zapiekane ziemniaki z serem feta:

www.przepisy.pl/przepis/pieczone-ziemniaki-z-szpinakiem-i-serem-feta Danie banalnie proste , ale za to smaczne.

pieczone-ziemniaki-ze-szpinakiem-i-serem-feta.jpg

Myśle, że równie dobrze spiszą się zupy Profi - posiadają w swoim składzie mało konserwantów i szybko się je przyrządza. Tym samym zyskujemy naprawdę dużą wygodę i nie tracimy czasu na stanie przy garach przez pół dnia ;)

Ja czasem lubię zrobić obiad na słodko :) Oprócz naleśników czy racuchów zawsze mam jeszcze zupy owocowe . Moim zdaniem jest to najlepsze połączenie. W dodatku te zakupione są idealne jeśli chodzi o wyjazdy i o zaoszczędzenie czasu przy gotowaniu :)

Ja dzisiaj jestem w rozjazdach. Pewnie na obiedzie z lądujemy u mojej kuzynki i skończy się na tym, że skorzystamy z usługi https://www.clubtwist.pl/dostawa. Już nie jeden raz korzystałyśmy z ich oferty i zawsze było dobre. Pewnie jutro przed wyjazdem także coś od nich zjemy, ale jak to się mówi żyj dniem dzisiejszym. Nigdy nie wiadomo czy nie zostaniemy u kuzynki do końca tygodnia. Wtedy to już same będziemy gotować.

Grillowałyscie już w tym roku? Nie wiem jak w Waszych rejonach ale u mnie kwiecień jest bardzo zimny oraz nieprzyjemny. A mam taką ochotę na grilla,że już nie mogę się doczekać aż wyjdzie słoneczko i aż zrobi się trochę cieplej....

Znacie jakieś dobre przepisy na mięsko albo warzywka, ktore można by wrzucić na ruszt? U mnie obowiązkowo na grillu znajduje się kurczaczek;

przepisy.pl/przepisy/szukaj/marynata-do-udek-kurczaka-z-grilla

Robię z tą marynatą .

Sporo osób decyduje się na dietę bezcukrową lub bezglutenową. Jakbyście potrzebowali namiaru na sklep z tego typu żywnością to zdecydowanie polecam staropolską galerię smaku z Lublina - mają też sklep online -> http://staropolskagaleriasmaku.pl/zywnosc-bezglutenowa,423,0.html

A odnośnie grilla, to my już kilkukrotnie cosik wędziliśmy :). I na pewno zdrowe to nie było...