Jump to content
beata

Co na obiad?

Recommended Posts

Moj maly tez lepiej je jak ma towarzystwo.w niedzile jak tata je z nami obiad,to zawsze taleze sa puste.A w tygodniu gimnastyka z zupkami choc ostatnio ladniej zjada :-D

A dzis u nas barszczyk bialy,ziemniaczki, mielone z oliwkami i zoltym serem(pycha) i czerwona kapustka

Guest renet

U mnie dzis kurczak z pieczarkami,ziemniaki i surowka z marchewki.

wiolasz normalnie jak mielone,tylko kroje oliwki,ser zolty w kosteczke i dodaje do tego miesa.Mieszam,panieruje i do smazenia :lol:

Guest renet

Kotlecik z piersi kurczaka,ziemniaki ,surowka z marchewki.

Kiziamizia, ja te z czesto gotuje na dwa dni mam z wczoraj jeszcze kotlety z piersi kurczaka i pare kotlecikow z pieczarek bedzie bo maz zachciewajke ma :mrgreen:

ja dziewczyny dolaczam sie do Was, otoz ja tez gotuje na dwa dni :mrgreen:

a co sie bede nadwyrezac i wymyslac codziennie cos innego :!: tez chce pozyc :-P

Guest renet

I slusznie ja czasami gotuje z nudow,ale czesto tez gotuje moj syn wiec on lubi codziennie co innego.

dla nas grzybowa zupka na drugie kurak z ziemniakami albo frytkami dla mnie same frytki lub ziemniaki z suroweczka a dla oLa pyszna zupka kalafiorkowa z mieskiem mniam :lol:

Guest renet

olivka_83, to ja poprosze tej grzybowej hihihi :mrgreen:

U mnie zupa zawsze na dwa dni,za to drugie przewaznie co innego.

Moje pozeracze nie przepadaja za zupami :-/ za to drugie danie szybko znika :mrgreen:

wieksza wiekszosc wcina notorycznie na obiad frytki i kuraka, co jest? :shock: przeciez kury sa niezdrowe, sztucznie pedzone, faszerowane hormonami!!! co Wy ludzie jecie?? pal szesc te frytki na oleju

a indyk? one nie sa faszerowane hormonami bo im szkodzi i nie ma takich efektow jak przy kurczakach wiec sie nie oplaca im podawac tym samym sa zdrowsze!!

a jecie konine? u nas moze nie tak popularne ale kurde plakac mi sie chce jak pomysle jak te biedne koniki musza cierpiec :cry: kur mi nie szkoda

Ja wlasnie zupe grzybowa z suszonych prawdziwkow gotuje , beda tez ziemniaki z miesem w sosie pieczarkowym i fasolka szparagowa z maselkiem i bulka tarta :-)

Wlasnie widze , na grzyby mnie cos naszlo ;-)