Jump to content
beata

Co na obiad?

Recommended Posts

Zupa szparagowa , frytki i frykandele ..... typowo holenderskie zarcie :-D

....z reszta juz zjedzone :lol:

renet, to wcale nie jest byle co, naruralnie codziennie to by nie przeszlo, ale raz na jakis czas takie samemu robione sa pycha :lol: , a szczegolnie gdy masz bude pelna dzieci , gdy chca cos innego niz mieso i kartofle :-P

Guest renet

kasiulek, no chyba ze sama robilas to co innego. :lol:

renet, ja wole robic swojskie ;-) sa wieksze, kotleciki do nich tez robie po swojemu no i wlkadam do nich co chce , choc niepowiem ze tymi z McDonalds pogardze :mrgreen:

Guest renet

kasiulek, u mnie swojskie jeszcze przejda a z McDONALDS to nie zjem nigdy .

a ja mam dzisiaj ta slynna pange na obiad :mrgreen: sprobujemy tego cuda bo napisane na opakiowaniu, ze przyjechala az z Wietnamu :lol: :lol:

Pieprze i pieprzyc bede , ilez mozna przy garach stac :roll: ;-)

Pannekoeken ( odpowiednik polskiego nalesnika , tylko grubszy ) zrobilam , pozniej niech sobie dojadaja . Robie dzisiaj swieto lasu :mrgreen:

saviera, to moze i ja tak popierze kurza twarz :mrgreen:

....a ktos Ci zabrania ?! ;-)

W koncu o Ty rzadzisz w kuchni , no nie :-P :mrgreen:

saviera, nie no babcia troszke pomogla :mrgreen: za bardzo sie nie nameczylam przy dzisiejszym obiedzie:)

saviera, nie no babcia troszke pomogla :mrgreen: za bardzo sie nie nameczylam przy dzisiejszym obiedzie:)

Ja tez chce taka babcie :-P

saviera, :) zapytam sie jej czy moge ja Ci pozyczyc....chociaz nie pozycze!!!! Lubie jak babcie gotuje bo to jej wychodzi bardzo dobrze wiec w tej kwestii zostane egoistka:P:P:PP

Na Twoim miejscu tez wolalabym egoistka zostac :-P

Masz szczescie z taka babcia , kozystaj dopoki mozesz :-D

Moje babcie nie gotowaly dobrze , mam gotuje smacznie .....niestety jest daleko . O tesciowej wspominac nie warto , w kuchni uzywa tylko soli , pieprzu i galki muszkatowej :roll:

saviera, buhahahahhahahha no to jak jezdzisz do tesciowki to sie objadasz jak tylko sie da rozumiem:):)

Tesciowa mieszka 100 metrow dalej , szkoda auta odpalac :lol: Nie mam serca kobiety wykozystywac , ona w czerwcu skonczyla 80 lat . Raczej ja od czasu do czasu jakis smakolyk polskiej receptury tesciom podrzucam . Bardzo polskie golabki lubi :-D