Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asiolcza

Sery

Polecane posty

Jakie sery zolte wam najbardziej smakuja?

Mnie osobiscie morski smakuje salami.Za to nie przepadam za gouda :-/

[ Dodano: 11 Pazdziernik 2006, 21:43 ]

No i oczywiscie uwielbiam wedzone sery :-P

ja uwielbiam wiekszosc serow. szczegolnie przepadam za smierdzacymi, typu brie, camembert, lazur, gorgonzola i reszta typowo wloskich smierdzieli. Z zoltych kupuje i toleruje tylko firmy Mlekopl albo Mlekovita. WEdzone tez uwielbiam, oscypki.... ach i och ;-)

acha nie lubie zbyt dziurawych serow maja taki mocny smak, ciut gorzkawy wiec nie lubie i unikam ;-)

Gość renet

Ja lubie sery zolte lagodne,bialy ser poltlusty no i oscypki te moge jesc na okraglo.

Renet wybierzmy sie do Zakopanego na kilka dni, usiadzemy na Krupowkach i bedziemy sie zajadac oscypkami, nie wazne jakie kto mial rece przy ich ugniataniu i z jakiego mleka one sa czy z krowiego czy z byczego wazne ze pychotka :mrgreen: az mi jezyk ucieka....

Gość renet

olivka_83, troche zadaleko do zakopca i za zimno juz wole isc pod TESCO i kupic. :lol:

a macie pod Tesco? u nas jest na chali stragan z kierpcami, futrami i oscypkami chyba sobie fundne ;-) i do konca miesiaca nic nie zjem lepszego niz ziemniaki z tluszczem :-|

Gość renet

asiolcza, dopuki nie sprobujesz to sie nie dowiesz czy smakuja,mnie napewno tak. :lol:

Gość renet

No to ciekawe w warszawie tez jest pelno takich chatek goralskich zwlaszcza przy marketach.a na slasku niema. :lol:

u mnie nie ma oscypka bo miescina mala,u mojej mamy pod tesco pelno tego. :-D

a jadlyscie zgliwiony bialy ser z jajkiem,pyszny jest.

przepis dla tych co nie jadly:

zgliwic ser bialy,tak zeby juz troche podzulkl i podsmierdywal,mi smakuje taki co dwa dni w szawce polezy :-D .zesmazyc go na patelni zeby cala woda wyparowala,wbic do tego jajka 2-4,doprawic odrobina kminku i sola.i jak jajka sie usmaza mozna sie zajadac.smakuje jak rasowy smierdzacy francuski ser. :lol:

Zaloguj się, aby obserwować