Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
beata

Ostatnio od swojego mezczyzny dostalam........

Polecane posty

.........nowe okulary do komutera! Moze to malo romantyczny prezent,ale za to jaki przydatny :)

Gość moko

hmmmm pieniadze na drobne wydatki :D

bukiet bzu dostalam od mojego taty-z korym cale zycie sie klocilam, odkad stan Oliwiera sie znacznie pogorszyl i zapadl w spiaczke, moj tata bardzo sie zblizyl do mnie i do mojego niemeza, co mnie bardzo cieszy:D bez to tez moj ulubiony kwiat:) i jeszcze konwalie:) eh juz sa:)

pieniadze na drobne wydatki... tez nie dostalam, bo to ja mojemu wiecznie daje na jego wydatki-ostatnio zwiazane tylko z samochodem:/

tak naprawde ja chyba nic nie dostaje.. :(

mamcia Oliwierka

ja ostatnio dostalam bukiet 30 roz na 30 urodziny,a i karteczke z zyczeniami.

my z mezem czesto dajemy sobie karteczki i cos milego na nich skrobiemy,zawsze sobie wyobrazam jak za 30 lat otworze wielkie pudlo z tymi kartkami i bede je wnukom pokazywac.

opowiem im jaki dziadek byl wariat ,bo te kartki to czesto tez dostaje z okazji roznych wyskokow.

tickers5997.gif

tickers5994.gif

ja najczesciej dostaje kaske na...moje pierdoly,bo on nie umie wybrac wiec ja biore i wybieram!!i kwiatki dostalam,.i bylismy na romantycznej kolacji..........i wino bylo

Gość renet

Ja dostalam tysiaka na kreacje na wesele mojego bratanka.

a ja jakis czas dostalam karte do bankomatu od konta mojego meza wiec na prezenty nie mam co liczyc bo jak cos tak mu podpowiadam to mi mowi to sobie kup ;-) cwaniak jeden :lol: a jak by bylo milo czasami dostac jakas drobnostke, jakis malusi prezencik :-> no coz niektorzy to ida na latwizne :-?

dzis rano dostalam buziaka

Ja tez :mrgreen: , a wczoraj dostalam komplet niebieskiej bielizny :-)

A ja codziennie dostaje buziaka na do widzenia przed jego wyjsciem do pracy.

A z materialnych rzeczy to chyba kwiaty i bombonierke na dzien kobiet.

No coz moj nie jest zbyt wylewny jesli chodzi o obdarowywanie. :roll:

.........nowe okulary do komutera! Moze to malo romantyczny prezent,ale za to jaki przydatny :)

Ja też dostałam okulary, ale przeciwsłoneczne, teraz przynajmniej wiem, co kupić siostrze na gwiazdkę :D mąż kupił z tego sklepu http://www.opticador.pl/oprawy-okularowe/okulary-oprawki-lacoste mnie akurat pasują, bo uwielbiam taki dodatek do wszelkich stylizacji. Niestety rzadko kiedy dostaję od niego kwiaty ;/

Może nie tyle dostałam, co mąż zaproponował, no wiecie, na urozmaicenie. Było mi głupio, ale w kńcu dlaczego nie? Usiedlismy przed monitorem i troche wertowalismy, jakos allegro nas nie pociagało, sklep intymnosc tez nie, w końcu wybór padł na Świat Erosa ( http://swiaterosa.pl/ ), gdzie mają rzeczy, ktore pierwszy raz na oczy widziałam. Ale stanęło na tym, że kupiliśmy wibrator + kulki gejszy i roznegliżowaną bieliznę. Uważam, że bardzo nas to do siebie zbliżyło i polecam takie rozwiązanie, gdy staję się już nudno.

Ja dostałam super bransoletkę ze skórzanym paskiem. Od dawna marudziłam swojemu facetowi, że trzeba coś takiego kupić. No i w końcu się zgodził. Nie ukrywam, że bardzo się z tego powodu ciesze;)

Rekomenduję dealer Mazda Gliwice: http://mazda-dealer-gliwice.pl/

Jakie preferujecie buty jesienią? Mi się wydaje że belerinki są dobre na tę pore roku :) Co prawda do jesieni jeszcze dobry miesiąc ale już szukam jakiś inspiracji. Może chcecie mi pomóc znaleźć coś ciekawego? Ostatnio trafiłam na mallmarket.pl i przykuli moją uwagę ceną i fajne fasony mają :) Może też coś fajnego wynajdziecie :)

Zaloguj się, aby obserwować