Jump to content
olenkamalenka

Scrapki- przerobki fotek :)

Recommended Posts

Tak sobie pomyślałam, ze przydałby się taki wąteczek ( chyba jeszcze takiego nie ma, a jak jest to przepraszam). Możecie tu zamieszczać przeróbki zdjęć :)

Na razie nie mam nic nowego, popsuł mi się program do obróbki fotek. Nie chce się w ogóle włączyć.

Niestety nie są mojego wykonania. Ja jeszcze nie umiem robić takich dziel ( umiem mniej skromne)

Poszukam, bo gdzieś mam pozapisywane na płytkach :)

majazq6.jpg

maja1ru7.jpg

majawkwiatachsy4.jpg

majeczkagc5.jpg

Na poczatku dlugo musialam go rozpracowywac, bo mam wersje angielska. Teraz juz wprowadzili polska :)

To na pewno jest latwiej :)

Ja mam program paint shop pro x.

Znalazlam kilka fotek, teraz juz mojego wykonania :)

b1sfhx5.jpg

Na roczku Mateuszka :)

majeczkazkwiatkiemev9.jpg

Maja :)

Teraz moje kalendarze :)

kalendarz2zopx9.jpg

kalendarzkwiecien6rwge2.jpg

No na dzisiaj starczy :)

Moze sie znajdzie ktos co robi takie przerobeczki :)

Ja robilam kalendarze w tamtym roku w prezencie dziadkom, Super wyszly...

marzec2jw1.th.jpg

7lipiec2006bq9.th.jpg

Byl taki program do sciagniecia darmowy ale tylko na 2 tygodnie i trzeba bylo szybko zrobic. W tym roku tez cos szukam...

jakoma sliczne foteczki :)

wiolasz sliczne kalendarze.

saviera Darmowy jest na 30 dni, potam trzeba craka do niego sciagnac wypakowac tam gdzie trzeba i bedzie dluzej :):):)

Ja tez kiedys mialam fajny program do obrobki zdjec . Nie pamietam tylko jaki ?! Poinstalowalam sobie kilka roznych , z czasem je powyrzucalam i ten najfajniejszy przypadkiem tez wyrzucilam :-(

Tez probowalam :oops:

herschaalde_kopie_van_lex_and_axelle_851.jpg

herschaalde_kopie_van_freddie_194.jpg

herschaalde_kopie_van_img_0017_213.jpg

Dwie nastepne proby , to proby tuszowania niedociagniec otoczenia , nie.... zle to wyrazilam , to raczej proba retuszu amatorszczyzny fotografa ....hihihihi

saviera Fajne foteczki :):):)

Teraz kilka moich :)

pokemonkiuu6.jpg

przerobeczkayz4.jpg

k261piel8bmsh6.jpg

Na dzisiaj starczy.

Ja uciekam, musze sie jeszcze pouczyc na sprawdzian z mateamtyki.

Dobranoc :)

ja mam do obrobki zdjec roxio photosuita i tam tez sa kartki i kalendarze do zrobienia,ale ja niestety nie umiem tego w nim zrobic,ciagle wychodzi mi jakis komunikat o cd romie i dysku cd,ale po niemiecku.ja niestety nie znam niemieckiego i nie moge wciaz rozkminic o co w tym programie chodzi. :-(

Jeśli chodzi o Scrapbooking ( to ozdabianie zdjęć, albumów. Scrapbooking - w dosłownym tłumaczeniu tworzenie albumów z wycinkami... to hobby, polegające na wklejaniu zdjęć, wycinków z gazet, drobnych pamiątek, takich jak np. bilety z odbytej podróży, do własnoręcznie wykonanych albumów).

Robiłam coś takiego ze zdjęciami z wakacji i muszę przyznać że to bardzo fajna sprawa szczególnie jeśli ozdabia się własne zdjęcia:)

Sylwia to jak stworzysz już jakieś dzieło to pochwal się nam:)