Jump to content
Sign in to follow this  
Guest renet

Kuchenki mikrofalowe

Recommended Posts

Guest renet

Czy przygotowujecie dania w kuchenkach mikrofalowych :?:

Czy uwazacie ze sa to dobre sposoby na podgrzanie obiadu czy zupki dziecku. :?:

ja nie mam mikrofali wiec nie uzywam. Podejrzewam, ze gdybym miala to robilabym w niej tylko popcorn z maselkiem :mrgreen:

Ja tez ni emam i przekonana do tego nie jestem wiec pewnie jakbym mia.la to bym nie uzywala - czasami jak jestem u tesciowej to Oliwce podgrzewa picie czy cos ale to sporadycznie

ja nie mam mikrofali wiec nie uzywam. Podejrzewam, ze gdybym miala to robilabym w niej tylko popcorn z maselkiem :mrgreen:

Z popcornem trzeba uwazac , ja dwa lata temu przedobrzylam , czyli przykopcilam , zachcialo mi sie dzieciom dogodzic ;-) .....mikrofala z bialej w srodku zrobila sie brazowa , nie dosyc ze niczym doszorowac tego nie moglam , to jeszcze ten zapach ....brrrrr

ja robie u mojej babci-bo ona ma mikrofale, ten popcorn w opakowaniu. Wkladasz sprasowany na 2, 3 minutki i wyciagasz cala torbe swiezego popcornu :mrgreen:

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 17:39 ]

oczywiscie przekoksowac mozna, jak ktos taki zdolny ;-)

ja robie u mojej babci-bo ona ma mikrofale, ten popcorn w opakowaniu. Wkladasz sprasowany na 2, 3 minutki i wyciagasz cala torbe swiezego popcornu :mrgreen:

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 17:39 ]

oczywiscie przekoksowac mozna, jak ktos taki zdolny ;-)

Ja wlasnie taka zdolna i popcorn taki w opakowaniu przekoksowalam , nie zycze nikomu ;-) :lol: :lol:

hehe a ja myslalam ze taki normalny luzem :lol:

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 18:16 ]

w sumie moja babcia tez kiedys poszla na calosc i u mnie w domu, kiedy przychodzila do mojego brata chciala mu dogodzic i zrobic popcorn ale my nie mamy mikrofali wiec wsadzila do piekarnika, pomyslala, ze troche dluzej ale tez da rade i niestety :mrgreen: miala sprzatanie i wietrzenie kuchni ;-)

Guest renet

Ja korzystam z kuchenki ale bardzo zadko bo jakos nie mam do niej przekonania.Moj syn czesto robi sobie w niej zapiekanki i korzysta z grila , :lol: a popkorn tez robie i nigdy mi sie nie zjaral.

Guest renet

olivka_83, no to w czym problem buleczka, serek,pieczareczki i do piekarnika. :-P :-P :-P

saviera, nie dosc ze cwaniara to jeszcze taka zdolniacha no popatrzcie:P

Na zdolniache sie godze :lol: ....tak nieskromnie , moze nie we wszystkim , ale zdolniacha napewno jestem :-D :lol: :lol:

....a cwaniara ?! ....przepraszam z ktorej strony , bo nie widze ;-) :lol: :lol:

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 22:33 ]

Poprosze o rozbior na czynniki pierwsze , z detalami jesli mozna ;-) :lol: :lol:

To moze byc ciekawe :lol:

joa1983 napisal/a:

renet, chcesz wejsc mi na honor????

[ Dodano: 22 Pazdziernik 2006, 18:37 ]

saviera, ale ja tak potrafie co 5 minut

Dalej przystaje przy swoim , takie palenie to nie palenie ....nie liczy sie i juz . Ja tez tak potrafie i tez tak probuje popalac skacowana

joa1983 napisal/a:

saviera, hehhehe niech Ci bedzie mi tam na reke

....hihihi...tak lubie

joa1983 napisal/a:

saviera, a ty cwaniaro

Juz taki ze mnie zimny dran <-------CWANIARA

olivka_83 napisal/a:

ja nie mam mikrofali wiec nie uzywam. Podejrzewam, ze gdybym miala to robilabym w niej tylko popcorn z maselkiem

Z popcornem trzeba uwazac , ja dwa lata temu przedobrzylam , czyli przykopcilam , zachcialo mi sie dzieciom dogodzic .....mikrofala z bialej w srodku zrobila sie brazowa , nie dosyc ze niczym doszorowac tego nie moglam , to jeszcze ten zapach ....brrrrr <--------ZDOLNIACHA

.....ale rozbieraj , rozbieraj ;-) :lol:

:oops: :oops: :oops:

Juz milcze , zasmiecam watek :oops:

hahahhaha za pozno jak chcialas tak zrobilam

Polecam sie na przyszlosc :mrgreen:

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 22:46 ]

saviera, ooo jeszcze wstydnisie nam tu udaje :-P :lol:

Sign in to follow this