Jump to content
Sign in to follow this  
Guest renet

Kuchenki mikrofalowe

Recommended Posts

saviera, na tym forum juz taki rytual mamy watek o czyms tam a my o czym,s zupelnie innym :-P

..... nie tylko na tym forum takie rytualy praktykuja ;-) :lol:

No dobra , ale my tu o pierdolach ....a to ma byc powazny watek .....bojam sie , gromy na glowe zbierzemy :shock: :roll: :evil:

saviera, no jak trzeba to trzeba:>:> le ja Cie jeszcze skwituje gdzie indziej i niech brat sie tak nie prze[racowuje :-P

Joa z bratem to trudna sprawa , bo i praca , i zona , dwojka dzieciakow i do tego kochanka ....doszlam do wniosku ze on umrze w biegu :-/

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 22:59 ]

Jemu juz nic nie pomorze :-/

saviera, kochanka???? :shock: ze niby kogo masz na mysli????? :-P

Jak to kogo ?! Kochanke , taka najprawdziwsza :mrgreen: :lol:

....nie to nie Ty :lol: :lol: :lol: ....jego wlasna ksiegowa :lol: :lol:

saviera, taaaaaaaaaa :shock: no to teraz z rozpaczy mi serce zacznie krwawic, a ja myslalam, ze bede taka legalna buehehheheh :lol: :lol:

Guest renet

joa1983, saviera, a czy ta ksiegowa ma kuchenke mikrofalowa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

buahhahahhaha ja nie wie m bo wlasnie o swojej konkurentce sie dowiedzialam jak ma to jestem spalona w przedbiegach na miano kochanki legalnej saviery brata :-P

saviera, taaaaaaaaaa :shock: no to teraz z rozpaczy mi serce zacznie krwawic, a ja myslalam, ze bede taka legalna buehehheheh :lol: :lol:

....a to nic nie szkodzi , on lubi kobitki .....moze do haremu Cie na legalna zarejestruje ;-) :lol:

Mam sie zapytac ?! ;-) :evil:

saviera, no pewnie jeszcze pytasz hehehehehehhehehe :mrgreen: - licze na szybka odpowiedz :-P :lol:

saviera, no pewnie jeszcze pytasz hehehehehehhehehe :mrgreen: - licze na szybka odpowiedz :-P :lol:

Z odpowiedzia z jego strony , to trudna sprawa ....strasznie zapracowany :-/ :-/ :-/

Czasem na e-maila ze dwa miesiace musze czekac , a o telefonie juz nie wspomne :-/ :cry:

Guest renet

joa1983, a twoj malz wsadzi cie do mikrofali jak to poczyta,i bedzie Joa z rusztu.

saviera, bede cierpliwa :-P

renet, wsadzi wsadzi - ale podobno krowa ktora duzo muczy malo mleka daje - a ja z reguly lubie sobie duzo pogadac :mrgreen:

joa1983, a twoj malz wsadzi cie do mikrofali jak to poczyta,i bedzie Joa z rusztu.

hihihihi....jak ja sie ciesze ze moj po polsku nie umie :mrgreen: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen:

To zaden problem , moze zaczniemy szyfrem niezrozumialym dla mezczyzn pisac ....wtedy tez szczesciarami bedziecie ;-) :evil:

Wracajac do mikrofali :lol: ,to nie mam i jakos raczej nie bardzo potrzebuje.A czy dobre do podgrzewania dla maluchow zarelek to nie widze problemu.

Sign in to follow this