Jump to content
Sign in to follow this  
Guest renet

Metody na ładne stopy.

Recommended Posts

Guest renet

Jak utrzymać ładne stopy?

Jakie kremy stosujecie?

Podobno bardzo dobry krem do stop (na twardy naskorek) jest z tluszczu oslego czy jakos tak dokladnie nie wiem bo nie mam potrzeby uzywac jak na razie osobiscie uzywam normalnego kremu do stop

Kurcze mi sie takie niezbyt ciekawe piety w ciazy zrobily, smaruje kremem do stop , scieram kamieniem ale jakos niesa tak jak przedtem.Chetnie poslucham o cudownych sposobach ;-)

Podobno tez dziala na stopy dobrze jak na noc sie gruba warstwe kremu natluszczajacego naloz i na to skarpety

joa1983, sprobuje, bo te moje pietki to jakies takie chropowate, to fakt niewygladaja tragicznie ale zawsze mogly by lepiej wygladac ;-)

kasiulek, sa specjalne tarki do stop :mrgreen: musisz popatrzec w drogeriach ;-) jest skuteczniejsza od pumeksu i higieniczniejsza

nie :-P stopki to ja mam piekne :mrgreen: wiem o jaka tarke Ci chodzi :-P w Rossmannie mozna kupic jest tej firmy co ma wkladki do butow, zele, talki, kremy i maci do stop. Nie wiem jak sie nazywa ale na S... ;-) tacie mojemu kupowalam bo on ma straszne stopy :-/ albo dobra jest tez taka zyletka do stop tez tej samej firmy. Tylko dziewczeta sie nie pochlastajcie :-|

olivka_83, to nie jest firma scholl?? No niby dobra ale jak za mocno sie wytnie to bola stopy i szybciej i grubsza skora odrasta - jak ktos ma bardzo narosnieta skore to wycinac ale jak nie jest strasznie to nie polecam...lepiej poswiecic troche czasu prze jakis okres i doprowadzic tarka albo tym pumeksem stopy

brawo o ta firme mi chodzilo :mrgreen: ja tylko podalam przyklad bo moj tata mial koszmarne piety i mu pekaly wiec wiem ze ta "golarka" mu pomogla i to bardzo. Po pumexie tez narasta naskorek ;-) najlepiej tylko moczyc nogi w cieplej wodzie z jakims proszkiem do moczenia stop i dobrze natluszczac niczym nie szorowac ;-) nie bedzie chipsow na pietach :lol: :lol: :lol: :lol:

olivka_83, tak po pumeksie tez odrasta ale nie tak jak po golarce ja uzywam raz na ruski rok jakiejs tarki albo pumeksu tak dla odswiezenia - ogolnie problemu ze stopami nie mam

Guest renet

No dziewczyny troche sie dowiedzialam i sprawdze wasze metody. :lol: :lol:

renet, trzeba bylo od razu synowej zapytac :-P

[ Dodano: 23 Pazdziernik 2006, 18:52 ]

a tak poza tym zamiast pumeksowac itd to przy kapieli jak peelinguje sie to i stopy se przypilinguje i jest git buhehehe

Guest renet

joa1983, ja sprawdze a jak nic nie pomoze to wtedy sie z toba policze hihihihihih :lol: :lol:

Guest renet

joa1983, no ty to lubisz wiec i konsekwencje bedziesz musiala ponosic.

Sign in to follow this