Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Pasterka

Polecane posty

nie:D raz bylam na ruchomej szopce tzn mialam pojsc wybralam sie o 23 a okazalo sie ze szopka do 19 chyba i zasuwalam na drugi dzien :mrgreen:

Gość renet

Ja bylam kilka razy w kosciele i musze powiedziec ze atmosfera jest super ,pieknie spiewaja koledy i cala msza jest piekna.

Ja chodze prawie co roku , w ubieglym roku nie bylismy , w Polsce zimno bylo , a po wigilijnym przejedzeniu juz mi sie nie chcialo , pozatym za duzo klusek z makiem po wigilii zostalo , a jakbym poszla na pasterke zrzarli by wszystko bezemnie , musialam pilnowac coby nikt mi ich nie ruszyl :-P ....w koncu nie co roku mam okazje maminej roboty kluski z makiem jesc :mrgreen:

W tym roku z wigilia bedziemy musieli sie streszczac , o 17.30 musimy juz byc w kosciele , o 18.00 bedzie pasterka dla dzieci . Chor w ktorym spiewaja moje dzieciaki ma sie wstawic wczesniej . Do kosciola chodze tubylczego :mrgreen:

W pierwszy dzien swiat wybiore sie na msze polska , na polska pasterke trzeba zbyt daleko jechac .

a dla mnie Boze Narodzenie bez Pasterki, to jak zima bez sniegu - staram sie byc co roku to jedyna msza w ciagu calych dwoch dni, ktora ma, dla mnie osobiscie magiczna moc

my juz po wieczerzy , mam zamiar isc na pasterke . Tylko nie wiem czy mnie spanie nie wezmie. Bo po tym jedzonku to taka senna sie zrobilam. :-D

Zaloguj się, aby obserwować