Skocz do zawartości
Gość renet

Świąteczne porządki

Polecane posty

kurde ja chyb atez na swieta sie szykuje bo robie porzadki od dwoch dni tzn dzis juz mniej i padam na ryjek:/

joa1983, to ja myslalam, ze Ty juz na te swieta tak porzadkujesz. ja jeszcze w lesie jestem ze sprzataniem :-(

zaczelam sprzatac porzadnie od tak sobie ale doszlam do wniosku ze juz na swieta mam to gdzie nic juz nie ruszam na swieta zebym miala brudem zarosnac - sila mnie nikt nie zagoni do sprzatania brrrrrrr

joa1983, to pozniej trzeba bedzie szczotke ryzowa uzyc. jakby co to pomoca sluze przy jej uzyciu :mrgreen:

i jak Kobietki porzadki?? Zaczynacie juz? czy jeszcze nie?? ja pomylam okna, swieca sie jak psu jajka :mrgreen: ale teraz widze, ze pies juz u siebie nasmarkal na okno, ja nie wiem co ona w tym widzi ale jak sa brudne to nie marze gumka po oknie a jak tylko umyje to zaraz umarze :evil: rece opadaja ale zachowam zimna krew i tak bedzie miala, nie bede juz u niej myc w kolko :-x

jak u Was?

Ja dopiero zamierzam sprzatac,tuz przed swietami,jak tylko bede miala wolny dzien od pracy. To narazie wstepne plany. ;-)

Ja w tym roku nie mam zamiaru szalec. Posprzatam tyle co zwykle i juz. Za to przygotowujemy z corcia i synkiem jaselka. Pozdrawiam.

mi juz nieduzo zostalo: okna,firany i pozadki w regale dzisiaj sie za to zabieram (bez okien ,to blizej swiat co by deszyk mi nie zachlapal).Reszta juz jest czysciutka i pachnaca. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, u mnie przed poludniem padalo potem przestalo i do tej pory nie pada ale pociesze Cie, ze juz Oliwki lapki sa odbite na oknach :evil:

rzemyk72, hahahah mi niekoniecznie i wlasnie w tej chwili moje dziecko maznelo kredka swiezo pomalowana sciane 1, 2, 3, 4..........99 zebym szalu zaraz nie dostala :evil: :evil: :evil: