Skocz do zawartości
Gość renet

Świąteczne porządki

Polecane posty

maly diabolek,widac to po niej na zdjeciu.

ja zaczynam porzadki od piwnicy juz dzisiaj sobie ja wysprzatalam,tam mi napewno nikt przed swietami nie nabrudzi :-P

Ja zaczelam od remontu kuchni,ale na razie mam na glowie slub na

ktory idziemy w sobote a dopiero potem pomysle o swietach tylko nie wiem czy zdaze.. :roll:

Joa-ale masz cyrki z Oliwka,moj Michu tuz przed malowaniem pomazal nam sciany,natomiast mojej szwagierki dziecko nudzilo sie w domu i pisakiem ktory nie jest zmazalny-pomalowal kanapy,drzwi,sciany,meble-caly pokoj brata przerysowal.Ale wtedy mieli do mycia,denaturatem caly dom smierdzial,ale malo poschodzilo to bylo 3-lata temu a nadal slady zostaly.

Ja mialam dzisiaj sprzatac,ale leniuch Mnie dopadl,odpoczywam po 6-dniach pracy.Chodzilam po 8 godzin i odczulam te 6-dni.Ale dzisiaj pod wieczor,posprzatam lazienki i ,,kanciape''-natomiast inne pokoje i okna zostawie na inne dni.Mam dosc duzo do sprzatania :-(

Marzeczek-zycze udanej zabawy na weselu :-)

bunia, juz nawet sie nie wkurzam - normalnie smiac nmni sie chce jak na nia patrze :->

Marzeczek, milej zabawy:)

Malgosia, to nie sprzataj w tym roku zrob sobie wolne :mrgreen:

Malgosia, to nie sprzataj w tym roku zrob sobie wolne :mrgreen:

W sumie,masz racje,nie pomyslalam,na dobry pomysl wpadlas.Moze jakies krasnoludki posprzataja za Mnie ;-) :lol:

W sumie,masz racje,nie pomyslalam,na dobry pomysl wpadlas.Moze jakies krasnoludki posprzataja za Mnie

podesle Ci te ktore u mojej Oliwki zabawki rozrzucaja i pozniej sprzatac nie chca :mrgreen:

I jak tam wasze przedswiateczne porzadki? Okna bedziecie myc teraz czy przed samymi swietami?? Szafki szafeczki i kazdy zakamarek wysprzatany ??

O matko ! Ja jeszcze nie myslalam o przedswiatecznych porzadkach. Poczekam do grudnia ;-)

jeszcze nie - narazie na mysl o porzadkach swiatecznych nie chce mi sie sprzatac tak na codzien...wiec zbieram kurz przed wielkim sprzataniem

O matko ! Ja jeszcze nie myslalam o przedswiatecznych porzadkach. Poczekam do grudnia ;-)

hehe mysle juz o prezentach, o sniegu skrzypiacym pod butami, o przybieraniu domu w ozdoby swiateczne kiedy grudzien nastanie, o ubieraniu choinki na tydzien przedswietami...

Ale o porzadkach jeszcze nie :lol: :lol: :lol:

ech magia swiat jest juz u mnie, odkad kupilam tydzien temu ponad ozdoby swiateczne nastepne.... Na razie leza w szafie, ale buzia sie raduje jak je widze :) Uwielbiam ten okres i kurcze nawet te sprzatanie jakos inaczej idzie jak czlowiek taki naladowany ta pozytywna energia :)

Ja o tym jeszcze nie mysle!!!! Pewnie zostawie to na ostatnia chwile. Na szczescie ja na cale Swieta wybywam z domu, jeden dzien u mojej mamy, a drugi u tesciow:)

kto by se glowe zaprzatal sprzataniem?????nie mam czasu bo przed kompem siedze.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja sie nie wzielam jeszcze .... Ostatnio tyle mam na glowie, ze tragedia :/ wracam do domu padnieta :/ w przyszlym tyg po srodzie dopiero sie wezme ...

mój zapał porządkowy trwał mniej więcej dwie godziny w sobotę i zdążyłam w tym czasie posprzątać w schowku na pudła i nieużywane graty, niestety porządek w schowku niewiele wnosi w ogólny zarys domu więc nie mam się na razie czym pochwalić :P ale jak mówią słowa piosenki

"ale kiedyś się wezmę" :D