Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiulek

Kartki na Święta...

Polecane posty

Piszecie Świąteczne kartki ??? Dużo dostajecie????

My dostajemy dużo, staram się na każda odpisać, a najmilsze są te z opłatkiem :-)

Gość renet

kasiulek, ja jedynie dostaje kartki od siostry z Holandi bo reszta rodziny jest w kraju wiec sie dzwoni lub wysyla meile.

U mnie w rodzinie , momo ze wszyscy mieszkaja w Polsce to sla sobie kartki, mimo wszystko to lepsze niz dzwonienie , tak jakos bardziej swiatecznie :-)

Ja dzwonie i wysylam e-maile , sms-y , taniej wychodzi . Chitra nie jestem , ale jakbym tak wysylala wszystkim ktorym musze kartki :roll: chybabym majatek stracila ;-) Sam znaczek kosztuje 0,69 centow za granice , a gdzie jeszcze kartka :roll: a kartek to jakies 30 sztuk potrzebuje . A jeszcze po swietach ta kartka i tak w smieciach wyladuje , no nie szkoda pieniedzy . Umowilismy sie z rodzina kartek nie wysylamy , zyczenia przez telefon , sms-y , e-maile ....liczy sie pamiec no nie :-)

A my zamowilismy kartki ze zdjeciami naszych dzieci, na allegro oczywiscie i takie wyslemy, troszke maili tez pojdzie.

my zwykle dzwonimy, kartki sle do tych do ktorych nie znam telefonu lub nie mam maila. wole jakos tak uslyszec kogos :mrgreen:

Uwielbiam wysylac kartki i juz kupuje jedna wyslalam zagranice.

A my zamowilismy kartki ze zdjeciami naszych dzieci, na allegro oczywiscie i takie wyslemy, troszke maili tez pojdzie.

fajny pomysl - a ile taka imprezka???

ja w tym roku mam zamiar wyslac kartki - zawsze byly smsy i maile

jednak zrezygnowalam z tej imprezy - zostane przy smsach, mmsach i mailach - jak podliczylam 25 kartek plus znaczki to wole cos dzieciom za to kupic

My ogolnie w domku wysylamy ... Lacznie 7 chyba do naszej rodzinki odkad pamieam i od slubu zaczelam wysylac tez do rodzinki Andrzeja czyli doszlo tak z 5 chyba ...

Dolaczam zawsze jakas kartke z Filipem ...

W tym roku robil im zdjecia fotograf w przedszkolu i zrobil dzieciom takie karteczki:

d47b5454d4d814d1med.jpg:)

Bo mu wlosy ulizali :lol: :lol: Nie wiedzialam, ze beda zdjecia do tej kartki robione, bym mu przynajmniej koszule zalozyla, a tak dwa tyg temu siedzial w domu przez tydzien, poszedl w poniedzialek do przedszkola a tam juz fotograf bral dzieci do zdjec :/ No coz :)

moje kartki juz wyslane cale 7. A do nas narazie przyszly 3. Ale pierwszy raz wysylalam tez kartki meilowe - fajna sprawa :-D

Zawsze jest miłe dostać kartkę na święta, albo chociaż jakieś wideo. Moja ciotka zawsze robi jakąś prezentację multimedialną i wszystkim na maila rozsyła. A ja staram się zawsze przynajmniej pocztówkę z życzeniami wysłać. A dzieciaki dla rodziców chrzestnych oraz dla dziadków zawsze, już od paru lat robią laurki świąteczne, które też wysyłamy pocztą. Zawsze jest milo dostać coś co nie jest rachunkiem lub reklamą. A na święta jest to jeszcze milsze. A dla swoich dzieci w tym roku z http://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html chcę zamówić wideo od samego Mikołaja. Już widzę jak oni się ucieszą. Aż nagram to jak się będą zachowywać w czasie oglądania tego filmu. A później jak będą starsze to będziemy to wspólnie oglądać i się z tego śmiać. Sama mam różne kasety video z dzieciństwa i zawsze dobrze mi się je ogląda. Dlatego też takie różne śmieszne sytuacje z dziećmi próbuję nakręcać. No i zbieram ich laurki, które mi robią na różne okazje.

Zaloguj się, aby obserwować