Skocz do zawartości
dziubek1000

Czy lubicie sobie podjadac ?

Polecane posty

Ja uwielbiam zwlaszcza noca kiedy zdarzy mi sie dlugo siedziec :-P Walcze z tym ale czasami moja silna wola :-P przegrywa z checia przekoszenia czegos pysznego :-P

czasem mam dzien, ze jadlabym caly czas...wtedy jem, ale staram sie na noc nie jesc bo ciezko mi sie spi. Ale tak w normalny dzien to chyba nie...

Gość renet

Ja nie lubie podjadac a w nocy to juz :-/ wogule nie jem.

Oczywiscie,z e lubi cos tampochrupac itd w nocy sie odzwyczailam bo babcia zawsz sie budzila :mrgreen: ale wczesnie i wnocy wstalam na jaks kanapeczke albo czekoladke:D:d

czekoladke

o tak wlasnie czekoladki noca smakuja najbardziej :mrgreen: , dobrze ze nie mam tendencji do tycia :mrgreen:

kasiulek, ni mi raczej tez by nei zaszkodzilo tylko ze ja nie jeden kawaleczek podjadalam tylko min pol tabliczki na raz :-P

....a ja lubie poznym wieczorkiem porcje lodow czekoladowych na "ruszt" wrzucic :mrgreen:

Wszystkie inne slodkie "uzywki" mnie nie ruszaja , ale lody czekoladowe ....mmmmm :-P

Az mnie chetka naszla:D:D

.....lepiej nic nie mow , jeszcze polac to sosem czekoladowym 8-)

Pogonie dziciaki do lozek i zrobie sobie pucharek :mrgreen:

saviera, jak zaslinie klawiature przez Ciebie to Cie udusze :mrgreen: :-P hehehhe

Ciekawa jestem czy i w jaki sposob mnie dosiegniesz :-P :mrgreen:

Ja juz drugi pucharek wcinam , to tak na pocieszenie po obejrzanym dramacie na Hallmarku , piekny byl i tak wzruszajacy , prawie sie poryczalam....wiec na oslode lody , lody wcinam polane sosem czekoladowym :-D

Gość renet

saviera, ciekawa jestem ile ci po tych lodach przybedzie kg. :lol:

saviera, jak zaslinie klawiature przez Ciebie to Cie udusze :mrgreen: :-P hehehhe

Ciekawa jestem czy i w jaki sposob mnie dosiegniesz :-P :mrgreen:

Ja juz drugi pucharek wcinam , to tak na pocieszenie po obejrzanym dramacie na Hallmarku , piekny byl i tak wzruszajacy , prawie sie poryczalam....wiec na oslode lody , lody wcinam polane sosem czekoladowym :-D

o zesz ty....ja juz znajde sposob :evil: :evil: