Skocz do zawartości
dziubek1000

Czy lubicie sobie podjadac ?

Polecane posty

Gość renet

Podjadajcie a ja poczekam jak nie dlugo zalozycie temat [co zrobic z tluszczykiem ktory sie nagromadzil.] :mrgreen:

Podjadajcie a ja poczekam jak nie dlugo zalozycie temat [co zrobic z tluszczykiem ktory sie nagromadzil.] :mrgreen:

Zamiast temat zakladac , tluszczk bedziemy tepic :-P :mrgreen:

Ja jeszcze do niedawna mialam problem z niedowaga.Ale po odstawieniu malej od piersi,czyli od sierpnia

przybylo mi 5 kg :shock: .Teraz nawet jestem zadowolona.

Nie ukrywam ze pomoglo mi podjadanie podczas siedzenia na kompie.

Tak juz sie nauczylam ze musze miec zawsze cos pod reka,przewaznie sa to slodycze. 8-)

Najlepiej upiec sobie samemu. Ciasteczka pierniczki, im starsze tym lepsze:)

mam tak samo ale z murzynkiem
Joa z jakim murzynkiem, ja nic nie wiem, ze masz na boku jakiegos murzynka :mrgreen: fajny?? :mrgreen:

mam tak samo ale z murzynkiem
Joa z jakim murzynkiem, ja nic nie wiem, ze masz na boku jakiegos murzynka :mrgreen: fajny?? :mrgreen:

pewnie ze fajny i taki slodki :P

Hmm... temat robi sie interesujacy od jedzenia do murzynkow....

a tak na marginesie lubie podjadac zwlaszcza lakocie tak kolo 23 a 01 w nocy!!! i samara mi rosnie!!! potem dietka i tak wkolko!!!

Ja tez lubie podjadac,ciastka w szczegolnosci(najlepsze kupne,drozdzowki ;-) )

Jak siedze w domu,jak mam wolne to siegam non stop,bez opamietania.Jak sie jest w pracy to zapominam o jedzeniu i moglabym wogole nie jesc i dlatego dzieki pracy rok temu schudlam 8-kg.Teraz troche sie musze ograniczyc od slodkiego i szperania po zakamarkach,bo ,,tylek-rosnie'' i kilogramy leca.Bo przytylo sie troche ostatnio ale nie mam nadwagi. ;-)

oj ja tez lubie podjadac,mam pochowane po szafkach slodycze,uwielbiam wszystko co slodkie.W nocy rowniez wstaje po jakiegos lakocia.ale najbardziej lubie karpatke i ciasto Toffi........hmmmmmmmm pychotka

ja w nocy jeszcze nim zasne mysle o czyms slodkim i... :mrgreen: buszuje po szawkach az cos znajde i zjem

Ja tez uwielbiam podjadac,ale wole konkretne jedzenie.Kielbasa w srodku nocy na wpolspiaco smakuje rewelacyjnie. :mrgreen:

Kielbasa w srodku nocy na wpolspiaco smakuje rewelacyjnie

jeszcze nie probowalam :-) ale sprobuje