Skocz do zawartości
dziubek1000

Czy lubicie sobie podjadac ?

Polecane posty

Rzemyka nie chodzisz w nocy siusiu?bo ja wlasnie w drodze powrotnej odwiedzam lodowke :-)

justyna, sporadycznie, a jesli sie zdarzy to po omacku i po scianie do kibelka, a pozniej do wyrka :mrgreen: :mrgreen: :-P lodowka nie po drodze :mrgreen: :mrgreen:

Ja zawsze musze skrecic w lewo i jak byk stoje przed lodowka :mrgreen: .Noga sama mi sie zawsze w ta strone obraca,ja chce prosto do pokoju a ona juz skreca i nie mam wyjscia :mrgreen:

buniano to musisz ta swoj noge przywolac do porzadku heheheh,nakrzycz na nia niech tam nie skreca :-) jesli ci to przeszkadza oczywiscie :-)

bacznosc noga!!! do pokoju marsz!!! :-D mi moja mama mowi ze jak pede tak podjadac to lancuchem lodowke obwiaza i na kludke!

Ja niestety też lubię podjadać sobie, najchętniej kiedy siedzę przed komputerom lub jak oglądam jakiś film:D

.... a kto nie lubi , ja tez lubie :)

.... teraz jako ze chcialabym kilka kilo zrzucic , podjadam wafle ryzowe ....mniej kalori maja :) albo zuje gume do zucia ....pomaga

ja tez jestem podzeraczem nr jeden. teraz sie ogranczam do minimum i jak mnie nosi to jem jogurt :))

Ojjj a ja się zajadam ciastkami i to w dużych ilościach :D Ciekawe kiedy mi dupsko urośnie hehe :D No ale jak się oprzeć takim ciastkom - zobacz

Wita, wiesz ja to uwielbiam;) sobie podjeść , ciągnie mnie do jedzenia, lubię słodkie, na prawde czasami muszę sama na kłódkę lodówkę zamykać żeby nie jeść na noc:o

Ooo tak zdecydowanie lubię podjadanie zwłaszcza w środku nocy. Jest to zgubne dla mojej tuszy ale cóż zrobić ;) Pocieszam się myślą, że kobiety lubią mężczyzn w stylu Misio ;)

Pytanie czysto retoryczne chyba... :-) jasne, ze lubimy:-) ja nawet teraz, właśnie w tym momencie podjadam sobie żelki z Rossmana, kocham te żelki i będę kochała i sobie ich nigdy nie odmówię, żeby nie wiem co! Wyrzeczenia wyrzeczeniami, ale bez sado maso:-)

Ja uważam, że jak podjadać, to tylko zdrowo ;) Tym bardziej, jeśli pragniecie dbać o swoją sylwetkę. Od jakiegoś czasu chcę się przerzucić właśnie na zdrową żywność. Wpadła mi nawet w oko oferta sklepu: http://www.ilovebio.com.pl/57-produkty-bezglutenowe - duży wybór w produktach, które są smaczne i można z nich przyrządzić prawdziwe pyszności :) Oferta sklepu jest naprawdę godna polecenia i każdy miłośnik zdrowia znajdzie coś dla siebie ;)

Zamieniłam słodycze na zdrowe przekąski :) Trudno jest mi się oduczyć podjadania, więc stwierdziłam, że chociaż taką zamianę zrobię. Ostatnio zamawiam przekąski z http://www.ilovebio.com.pl/76-przekaski i jestem bardzo zadowolona :) Wiem, że produkty, które u nich kupuję są zdrowe i nie mam takich wyrzutów sumienia, że nie trzymam się odpowiednich godzin jedzenia.

Nie ma nic złego w podjadaniu, pod warunkiem, że przekąska jest zdrowa, pożywna i niskokaloryczna. Dobrym pomysłem będzie np. jogurt naturalny z musli, albo owoce liofilizowane - co do musli, to tu gotowe mieszanki widziałam takie pozbawione kalorycznych, mało wartościowych dodatków.