Jump to content
Sign in to follow this  
saviera

Buraczki na goraco .

Recommended Posts

saviera, ja robie zawsze z cytryna i cukrem sa pychaaaa!!!!!!!!

To Ty umiesz gotowac :-P sadzilam ze babcia Ci gotuje ;-) :-D

....z cytryna i cukrem , jak sie te buraczki robi , napisz prosze pokolei :-)

saviera, no wiesz cos tam umiem

no wiec tak (na 1 kg burakow): :mrgreen:

gotujeszcze buraczki az beda miekkie, obierasz jak ostygna, scierasz na najmniejszej tareczce. Jak zetrzesz wstawiasz na gaz ok 1/3 cytryny wciskasz i cukier do smaku (robie zawsze na oko) tak zeby nie byly za slodkie.... inaczej Ci ni ewyjasnie bo tylko na oko robie a nie co do ziarenka:) jak Cie poratowalo to sie ciesze!!!

A wiecie ze ja chyba tez zrobie buraka, bo imnie naszlo

[ Dodano: 30 Pazdziernik 2006, 18:25 ]

dziubek1000, jak sie robi te ze smietana???

Dzieki :-D

.....kiedys , gdzies jadlam bardzo smaczne buraczki , przepisu nie wzielam , zaluje :cry:

....a Twoj przepis napewno wyprobuje , moze okaze sie tym o ktory mi chodzi :-D

....przyznaje sie szczerze , ja tez nigdy nie doprawiam co do ziarenka ....zawsze na oko :mrgreen: :lol:

A wiecie ze ja chyba tez zrobie buraka, bo imnie naszlo

[

Tesciu troche burakow mi nasadzil , musze z tym cos zrobic :roll:

....a wogole to Barszcz ukrainski za mna chodzi , ugotowalabym , ale moj malzonek takich zup do pyszczka nie wezmie ;-) musze poczekac az brat z Polski wroci , wtedy pomoze mi zjesc :-)

saviera, a ja barszczu nie bardzo....ale powiedz tesciowi ze jak lubi sadzic buraki to moze i mi przyjechac posadzic :-P

[ Dodano: 30 Pazdziernik 2006, 18:32 ]

dziubek1000, ale smietane czy smietanke??????

Joa ogrod to jego hobby , nikomu grzebac tam niepozwala . Moge tylko warzywa zbierac , plewic sadzic mam zakazane . Juz kilka razy probowalam cos posadzic , wyobraz sobie wyrwal skubaniec i powiedzial ze to chwasty , a to byla zwykla pietruszka :-/ Z drugiej strony to ja mu sie nie dziwie , oni tutaj pietruszki nie znaja :roll: ....a co sie go naprosilam o koperek , nadziwic sie nie mogl Polacy chwasty w ogrodkach sadza , a do tego niejadalne :roll:

saviera, buahahhahahhahaah dobra to niech nie przyjezdza bo ja koperek lubie :mrgreen:

[ Dodano: 30 Pazdziernik 2006, 18:42 ]

dziubek1000 kurna ja jakbymmogla to jak najbardziej tlusta:P:P

saviera, najlepsze i najsmaczniejsze przyprawy a lie witamin :mrgreen: No ico uprosilas w koncu ten koperek :?: bez koperku i pietruszki dla mnie to nie jedzenie :-)

saviera, najlepsze i najsmaczniejsze przyprawy a lie witamin :mrgreen: No ico uprosilas w koncu ten koperek :?: bez koperku i pietruszki dla mnie to nie jedzenie :-)

Posadzil , posadzil :mrgreen: a co sie przy tym nagadal :roll: :lol:

Burakow mi kiedys tez pol ogrodka nasadzil , a pozniej przez cala zime codziennie chodzil i sie pytal dlaczego nie jem . Zwariowal chyba , to ze poprosilam o posadzenie burakow nie swiadczy o tym ze musze je codziennie jesc . Pozatym moj malzonek chybaby mnie z domu wyrzucil , gdybym mu tak codziennie buraczki na obiad zaserwowala za ktorymi specjalnie nie przepada ;-) :lol: :lol:

Z pietruszka i koperkiem to ja kombinuje , troche tesciu mi sadzi , a troche cyganie od bratowej i zapasik w zamrazarce zawsze na zime jest :-P

Tez prawie do wszystkiego uzywam :mrgreen:

[ Dodano: 30 Pazdziernik 2006, 19:00 ]

Joa nie wiesz co dobre

[ Dodano: 2 Listopad 2006, 13:52 ]

Haha , a ja dzisiaj buraczki zrobilam :-D Joa przepisu , smakuja wybornie , o to mi chodzilo :-D

Ja tez lubie buraczki :-D

Ja tez :mrgreen: za to moj wspolmalzonek niebardzo :-(

.... dzisiaj uracze go barszczem ukrainskim , pewnie plul bedzie ;-)

Sign in to follow this