Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
saviera

Buraczki na goraco .

Polecane posty

Renet chyba taka niemadra to znowu nie jest , mysli troche na przyszlosc . Przyjdzie kiedys czas ze babci i tesciowej zabraknie i co puszke gotowej zupy podgrzeje :-P

Jest takie przyslowie "potrzeba czyni mistrza" , moja kuzynka dopoki mieszkala w domu nie robila doslownie nic . Kiedy poszla na swoje zrobila sie z nien bardzo dobra gospodyni , a jaka kucharaaaaa , matke kucharke zawodowa w pitraszeniu przescignela :mrgreen:

saviera, hehhehehe no ja jeszcze tesciowke i mamusie :mrgreen:

Zycze Ci zebys wszystkie swoje matki i babcie w gotowaniu przescignela :-D

Proponuje zebys odrazu wziela sie do treningu :mrgreen: ;-)

Gość renet

saviera, mysle ze wezmie sobie to do serca i naprawde bedzie z niej kuchara ze hoho :shock:

Renet wiesz co ?! Ja mam genialny pomysl :mrgreen:

Joa tak wszedzie na obiadki sie wprasza , wpros sie i Ty do niej co jakis czas i oceniaj postepy :-P :lol: :lol:

Gość renet

saviera, no i masz racje poniewaz u mnie nie musze gotowac bo mm nie ma w domu na obiady a syn sam sobie zrobi to ja zaczne chodzic do synowej .

A i pare groszy w kieszeni zostanie. :lol:

saviera, renet, zapraszalam sama ostatnio renet na obiad i co???????Mi to tam ryba jak mam to jeden talerz wiecej zawsze sie znajdzie :-P

Gość renet

joa1983, no to tylko jeszcze mi powiedz o ktorej te obiady zebym nie musiala caly dzien przesiedziec . :roll:

Cholercia dzis odpada bo u mnie sie wlasnie schaboszczaki smaza, wiec moze w nastepny weekend wpadne, i co by bylo tak na temat to niezapomnij zeby byly buraczki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować