Skocz do zawartości
basiabz

Ciąża zagrożona-muszę się komuś wypłakać

Polecane posty

migalam sie migalam i sie wymigalam od szpitala :mrgreen:

bylam dzis na wizycie i szyjka mi sie nie skrucila od soboty, leki pomagaja na skurcze, na niska hemoglobine dostalam zelazo, magnez potas na skurcze w nogach,

i mam lezec w domu, nie przemeczac sie, brac leki,

i wierzyc ze bedzie dobrze :-)

jakos moj dol psychiczny mi sie troche wyrownal od soboty i nie jest tak zle, czuje sie lepiej to i mysli lepsze :->

aby do marca, aby do marca, aby

Basia-ciesze sie,ze jest juz lepiej i nie idziesz do szpitala. :smt041 Oczywiscie sluchaj lekarza i nie przemeczaj sie,dbaj o siebie i maluszka. :->

Musisz byc dobrej mysli,ze wszystko bedzie dobrze.Jestesmy myslami z Toba. :-D

Gość renet

bmzygadlo, tylko sie sluchaj lekarza i nie przemeczaj bo bedziesz miala z nami doczynienia :lol:

I napewno bedzie wszytko dobrze. :lol:

to super,pamietaj,ze masz sie oszczedzac i nie hihraj sie zbyt mocno. :-P

bunia, z tym hihraniem to najgorsze

rechocze sie z byle powodu

czasami w momentach nieodpowiednich :oops: a ze rechotka jestem od zawsze to w ciazy jakos ze zdwojona sila mi sie to udziela

i moje motto od dnia dzisiejszego "bedzie dobrze"

bunia, te Twoje szczeniaczki sa slodziutenkie

takie milusienkie

i gdyby nie to ze mieszkam z rodzicami ktorzy maja u siebie owczarka niemieckiego, to bym normalnie Ciebie nagabywala ze chce jednego,

tyle ze tez ten nasz pozadny piesek tez niedlugo bedzie mial potomstwo, mam nadzieje ze bliznieta sie tylko urodza, a nie jak rok temu wysyp 9 szczeniaczkow :lol:

bunia a Ty wiesz jak ta nasza psina uciekala od tych swoich dzieci :lol: jak ja ta 9 gonila za cycem wiesz co sie dzialo :mrgreen: a jakie przepychanki do cycusia byly :lol:

moja ma dwa ktore nie umieja jeszcze dobrze chodzic nawet tylko sie czolgaja i ta wariatka juz sobie kryjowek szuka przed nimi.potrafi wszystko spod adasia lozka powyciagac i wlezc do pudla z klockami zeby jej znalezc nie mogly.

no i nasza sunia obdarzyla nas szosteczka potomstwa :mrgreen:

a co do mnie to ide lezec

wczoraj sobie podworze wygrabilam z lisci i se nagrabilam

wszystko mnie boli

Mala wyslalam do dziadkow na dol, akurat mama ma dzis wolne, a sama do lozka, nawet obiadu dzis nie gotuje

leze, leze, leze,...

basiab to jak sobie wczoraj pofolgowalas :-) tym grabieniem lisci to dzisiaj chuchaj i dmuchaj na siebie. trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko :-D

Gość renet

basiab, lez ,lez i oszczedzaj sie. :lol:

oj tak swoje wylezysz a pozniej zaprocentuje zdrowym dzieciaczkiem :mrgreen: ja dzisiaj sie z Olim wykanczalam zeby go ubrac, nie dosc, ze jest ciezki, nie trzyma samodzielnie glowy to jeszcze stawia opory :-( jak mam go ubierac to jestem cala chora. Latem ok nie ma problemu bo wsadzam go do wozka jak lezy w samym body a teraz, te rajstopy, spodnie na rajstopy, bluzka, kurtka, czapka... wychodze z tej walki cala mokra a on rozwscieczony tak, ze nie ulezy w wozku i po spacerze!! wkurzylam sie wzielam z kuper i wsadzilam do wyra i wywalilam na balkon. Maruder maly :shock:

Gość renet

olivka_83, oj mamuska nie zlosc sie,ty tez sie oszczedzaj. :-|

renet, ja sie oszczedzam ale niestey sa rzeczy ktore musze zrobic i wiedzialam o tym juz przed ciaza, ze nie bedzie latwo ale chyba nie do konca sobie zdawalam sprawe, ze im Oli starszy i wiekszy tym bedzie mi trudniej...

Gość renet

No napewno bedzie trudniej bo jest coraz wiekszy i ciezszy ale nie ma innego wyjscia i musisz z tym sie uporac,

wiesz czasem sie zastanawiam czy za pozno nie postralismy sie o to drugie dziecko ale w sumie jeszcze rok temu Oli byl taki niepewny co trzy miesiace w szpitalu, spiaczka i te inne sprawy, teraz odpukac jest sopkoj jakotaki ale jest choc z drugiej strony Olo rosnie a nie maleje ;-) i wloski na nozkach ma juz takie fajne, na jajeczkach :lol: a ja bym chciala zeby on zostal taki malutki :-(

olivka_83, ja Ciebie bardzo podziwiam, bo ja powiem swojej mlodej chodz zjesz, wreczam lyzke czy widelec i ok, jakos sama sie naje, troche bede musiala posprzatac, z ubieranie to powiem chodz tu, siadaj, wstawaj, dawaj reke, i ok, czesciowo juz sama sie umie ubrac, no i np wychodzac na dwor sama zejdzie po schodach trzymana za reke, tak samo spowrotem wylezie na gore, w razie jak marudzi to wlacze jej bajke albo wysypie sterte zabawek i jakos wytrwamy dopoki tatus z pracy nie wroci,

a Ty masz utrudnione zadanie, ale ja wierze bardzo w Ciebie i w to ze napewno wszystko bedzie dobrze i ze dasz rade wszytkio pogodzic, choc latwo nie bedzie

basiab, musze dac rade, chociaz nie przecze jest bardzo trudno ale no niestety nie mamy wpluwu na nic a zwlaszcza na zdrowie naszych dzieci. Czaem chcialabym zeby chociaz raz dziennie zjadl normlana kromke chleba, zebym nie musiala wiecznie tych kasz gotowac ale niestety, zeby raz sie sam ubral albo chociaz powiem daj raczke to da a nie ze mna wlaczy i sie siluje, no coz i tak go kocham najmocniej pod sloncem :mrgreen:

dziekuje ;*

olivka podziwiam Cie za twoja sile i wiare, za to ze sie nie poddajesz choc jest trudno. I za to ze jestes tak pogodna osoba choc pewnie nie raz usmiechalas sie przez lzy. Oli to wszystko na pewno czuje. Wierze w Ciebie!!! :->