Skocz do zawartości
basiabz

Ciąża zagrożona-muszę się komuś wypłakać

Polecane posty

Lezalam, lezalam i zostalo mi jeszcze szesc a w porywach piec tygodni zeby dzidzus byl urodzony w terminie :-) Ciesze sie z tego bardzo bo latwo nie bylo :-) ale jeszcze troche musze polezec :-D A juz sie doczekac nie moge ;-) dzis sie pierze wyprawka :mrgreen: bo trzeba to wszystko troche odswiezyc :mrgreen: ale swietne malusie ciuszki :lol:

Dzis mam wizyte u lekarza i mam nadzieje ze bedzie dobrze :->

basiab, milo Cie widziec :-D :-D trzymaj sie cieplutko a my trzymamy kciukasy za pomyslne rozwiazanie :-D

basiab, i tu tez sie dopisze :mrgreen: bedzie dobrze zobaczysz juz niewiele zostalo :lol: trzymaj sie cieplo i buziaki dla Was!!!! ;-)

na pewno bedzie dobrze!!! :-D trzymam kciuki!!!

jak cie to pocieszy to ja tez bylam na podtrzymaniu i sie udalo! A efekt sama widzisz!!! :lol:

Basia-rowniez trzymam kciukaski,musisz wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze. :-)

Trzymaj sie cieplutko. ;-)

Pozdrawiam!! :hello2:

wlasnie leci 40tc,

praktycznie juz sekundy do narodzin dzidzusia

tydzien jestem po odstawieniu lekow, poki co lapia mnie skurcze ale przechodza,

pobolewa brzuch, troche krzyz

ale dzidzusiowi chyba dobrze w brzuszku i nie chce wychodzic:)

zazwyczaj tak jest ze najpierw bierze sie na podtrzymanie a potem trzeba wywolywac:D

jak sie samo nie ruszy w ciagu poltora tygodnia to beda poganiac:)

Wlasnie sie dzisiaj zastanawialam co tam u ciebie :-D Fajnie,ze udalo ci sie donosic do konca,teraz biez sie za kopanie ogrodka,zeby dzidzia za dlugo w brzusiu nie siedziala.Po tylu miesiacach brania lekow to ci grozi ciaza sloniowa :-D

Basiu jak fajne,ze znalazlas chwilke zeby do nas zajrzec i napisac co u Ciebie :mrgreen: :mrgreen: fajnie, ze wszystko jest ok i jednak dziecko jest donoszone-jednak trudy sie oplacily i to lezenie wyszlo na dobre.

Zycze powodzenia i trzymam kciuki za szybki i latwy porod i zdrowego, slicznego bobaska :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrowki od Olivki i Oliwka :mrgreen:

Urodzilam przesliczna Wiktorke 22 marca 2007 (dwa dni po terminie), dokladnie o 17,45.

Wikusia wazyla przy porodzie 4250g i mierzyla54cm

Porod byl mega szybki i nawet nie bolesny:)

cos mnie pobolewalo wczesniej ale jakos nie wiedzialam ze to to

w czwartek z rana umowilam sie na wizyte do gina., mialam byc u niego okolo 17, ale M stwierdzil ze da rade szybciej sie wyrwac z pracy i zawiozl mnie na 16, poprosilam polozna zeby mnie do lekarza wcisnela bez kolejki bo urodze na korytarzu, posmialam sie, pozartowalam i polozna mnie wkrecila,

na fotel a lekarz wola na Izbe przyjec bo rozwarcie na 6, jakie rozwarcie, jaki porod, nic mnie nie boli

KTG wykazalo regularne skurcze co 6 minut ktore dochodzily do konca skali

pobolalo troszeczke jak odeszly mi wody

po jakis 25-30 minutach od odejscia wod plodowych tulilam swoja coreczke w ramionach

basiab, zazdroszcze porodu, mimo, ze sama nie rodzilam naturalnie :lol: :lol: :lol: :lol:

joa1983, drugie ponoc szybciej sie wyslizguje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: warto sprobowac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, alez skad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale jak tak mowia warto sprobowac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

basiab, gratuluje coreczki i szczerze zazdroszcze porodu.ja po godzinach meczarni poszlam pod noz.

dziewczyno,az strach myslec jak szybko urodzisz drugie dziecko!!!!!

tak swoja droga to niesprawiedliwe..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: