Skocz do zawartości
basiabz

Ciąża zagrożona-muszę się komuś wypłakać

Polecane posty

Basiu-zazdroszcze takiego szybkiego porodu. :->

Mam tez cicha nadzieje,ze u Mnie tez pojdzie szybko,bo nie chce przechodzic to co przy Michale.

Niestety wtedy rodzilam 26-godzin :-/

Malgosia, :shock: zycze Ci szybkiego porodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: moja kolezanka dzisiaj w nocy urodzila core, wczoraj byla u lekarza on stwierdzil,ze jest rozwarcie i kazal stawic sie dzisiaj rano jakos o 8 w szpitalu, o 1 w nocy dostala skorczy i o 3.25 juz miala mala na rekach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiec drugi raz chyba juz jest szybszy-nie zawsze ale miejmy nadzieje, ze to regola :lol: :lol: :lol: :lol:

Malgosia, :shock: zycze Ci szybkiego porodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: moja kolezanka dzisiaj w nocy urodzila core, wczoraj byla u lekarza on stwierdzil,ze jest rozwarcie i kazal stawic sie dzisiaj rano jakos o 8 w szpitalu, o 1 w nocy dostala skorczy i o 3.25 juz miala mala na rekach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiec drugi raz chyba juz jest szybszy-nie zawsze ale miejmy nadzieje, ze to regola :lol: :lol: :lol: :lol:

Olivka-dziekuje. :smt058 Zeczywiscie,Twoja kumpelka szybko urodzila coreczke.Miejmy taka nadzieje,ze po raz drugio szybko nam pojdzie porod. :->

basiab - serdeczne gratulacje - tylko pozazdroscic!!!

Malgosiu napewno wszystko bedzie dobrze!!!

Ja pierwszy porod mialam bardzo ciezki (kleszczowy) drugi zapowiadal sie niestety tak samo i lekarz podjal decyzje o cesarce juz po 5 godzinach pierwszej fazy porodu.

A cesarka jest super :-D

izabela75ch, to pewnie zalezy od wielu czynnikow - zdecydowanie wole cc niz nature

Drugie moze urodzisz juz w domu?
chocby sie uparla drugiego juz raczej nie urodzi jak juz to trzecie

Dziekuje za gratulacje:)

jakos mi ciezko teraz na forum siedziec

hmm jakos dziwnie malo czasu miewam :mrgreen:

olivka ja Ci dam trzecie :!: nawet w najsmielszych marzeniach nie smim myslec zeby nawet przez przypadek sie nie spelnilo :mrgreen:

a wiecie jak cudnie jest miec takie malenstwo w domu, takie piekne usmieszki, raczucsie malusie, ...

hocby sie uparla drugiego juz raczej nie urodzi jak juz to trzecie

:mrgreen: :mrgreen: przepraszam za niedopatrzenie :-( wybacz

Corcia sliczna. Zycze duzo zdrowka :lol:

Sliczniutka mamusia dumna ze swojego skarbu. Gratuluje corki :-D

moja ciaza juz od poczadku byla podwyzszonego ryzyka lekarz powiedzial mi ze to cud iz zaszlam w ciaze nie ukrywam lekko nie bylo ale szczesliwe rozwiązanie!

moja siostra od 4go miesiaca musiala lezec przez skracającą się szyjkę, leżała na lewym boku na ortopedycznej super mami poduszce bo lekarz jej zalecił dla bezpieczenstwa jej i malucha

ona sobie zostawila, mi maz kupil jak cyfra 7 poduszke.. w prezencie abym mogla komfortowo odpoczywać