Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Zachowanie ciężarnej.

Polecane posty

Nikt mi o zadnych moich humorach nie mowil, bo mieszkalam sama. Maz byl za granica. Do Polski wrocil dopiero pod koniec ciazy ale i wtedy nie mial okazji doswiadczyc moich humorow, bo pracowal w innym miescie i widywalismy sie tylko w weekendy.

Raz mnie zlapala ochota na kopytka i gotowalam je sobie w srodku nocy.

Mialam natomiast problemy z myciem twarzy i zebow. Strasznie sie zrobilam wrazliwa na zapachy i smierdziala mi woda z kranu. Paste do zebow musialam wymienic na dziecieca, bo przy normalnej mialam odruchy wymiotne.

Innych zachciewajek nie mialam. A w pracy nikt na mnie nie narzekal, czyli chyba zachowywalam sie normalnie (poza tym jak raz zemdlalam pod tablica i mnie studenci do domu odwozili ;-) ).

a ja na przmian mialam glupawke, lub placzliwe chwile. pasta do zebow tez wywolywala odruch wymiotny i wszelkiego rodzaju jogurty poszly w odstawke. poza tym siedzialam od 4 m-ca w domu, wiec tej glupawce nie nalezy sie dziwic :)

ja jestem teraz strasznie klotliwa :evil: duzo rzeczy i czynnosci mnie drazni, mniej cierpliwosci mam. Jesc czasem nic nie moge, sa dni, ze na sile wmuszam w siebie bulke... jogurty o dziwo lubie i wode min, moge pic litrami :mrgreen:

Z Olim w ciazy caly czas prawie plakalam-taki mialam film :-/

Bylam rozdrazniona, ale w normie, rodzilam w sierpniu, w lipcu poszlam na zwolnienie, bo kregoslup wysiadal i wciagalam lody. Oczywiscie krzyczeli, ze jeszcze sie zatruje, ale nic takiego sie nie stalo :lol:

bedac w ciazy wiekszosc czasu spedzalam lezac na supermami poduszce.. moje kolezanki mnie odwiedzaly.. wspieraly mnie..

Zaloguj się, aby obserwować