Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renet

Kiedy macie czas??

Polecane posty

Gość renet

Wiekszosc z was to mlode mamy ktore wychowuja dzieci i pracuja ,moze to byc znowu drazliwy temat ale powiedzcie mi jak sobie ze wszytkim dajecie rade.

Ile czasu poswiecacie dzieciom i jak to robicie ze jeszcze znajdujecie czas na pogadanie na forum i ile mozecie na to poswiecic czasu by niezaniedbac swoich obowiakow.

Czy dla was jest wazniejszy dom i dzieci czy pogaduszki :?:

Jak to godzicie :?: :?:

Zeby nie bylo nie domowien ze ja tez siedze w internecie to odrazu powiem ze nie mam dzieci i nie musze gotowac obiadow, nie pracuje na etacie :-/

Ja nie pracuje wychowuje dziecko wiec spedzam z nim caly swoj wolny czas.Ze wszystkim daje sobie rade troszke oczywiscie pomoze maz :-D .Moje dziecko (pewnie jak kazde inne) umie pobawic sie samo wiec w tym czasie siadam sobie na internet.

Oczywista sprawa jest ze wazniejsza jest dla mnie rodzina i dom ,pogaduszki tez sa wazne bez wzgledu na to czy sa wirtualne czy na realu,tak jest w moim przypadku poniewaz kazda jedna rzecz jaka mam do zrobienia czy zalatwienia robie z dzieckiem bo nie mam go z kim zostawic wiec jakas rozrywke musze miec. :-D

Pogodzic przeciez mozna latwo ,maly przyklad: obiad sie gotuje dziecko sie bawi a ja siadam za forum.Sa tez inne mozliwosci.U mnie dzien zaczyna sie od 6 wiec na wszystko mam czas i nikt i nic nie jest zaniedbane.Kwestia organizacji i zaplanowania dnia :-D

Starczy bo sie rozpisalam :-)

Ja nie pracuje wychowuje dziecko wiec spedzam z nim caly swoj wolny czas.Ze wszystkim daje sobie rade troszke oczywiscie pomoze maz :-D .

Oczywista sprawa jest ze wazniejsza jest dla mnie rodzina i dom ,pogaduszki tez sa wazne bez wzgledu na to czy sa wirtualne czy na realu,tak jest w moim przypadku poniewaz kazda jedna rzecz jaka mam do zrobienia czy zalatwienia robie z dzieckiem bo nie mam go z kim zostawic wiec jakas rozrywke musze miec. :-D :-)

pod tym wszystkim sie podpisuje...Tyle, ze nie siadam na necie,(staram sie) kiedy Julka nie spi. Kiedy ja usypiam to ten czas jest dla mnie : robie obiad a w trakcie zagladam i gadam sobie...Nie wyobrazam sobie, ze ktos mowi, ze zaniedbuje dom, bo siedze na kompie. Robie to co mam zrobic, jesli czegos nie zdaze, widac nie bylo to takie wazne i naglace :mrgreen:

Ja tez nie pracuje ale na necie siedze wtedy kiedy maz jest w domu i moze zajac sie mala.

Nie siadam na komputer kiedy jestem sama w domu z Weronika bo nawet gdybym chciala

nie pozwolilaby mi na to.

Ogolnie to nie mam za wiele czasu bo u nas do kompa sa chetne 3 osoby i trzeba jakos sie podzielic.

Marzeczek, moj synek jak bedzie w wieku twojej cory to tez mi pewnie nie pozwoli posiedziec :-P i pewnie na wiele innych rzeczy tez :-P

Dziubek1000 Weronika jest w tym wieku ze mam o wiele mniej wolnego czasu niz kiedy byla malenka.

Jest bardzo wymagajaca no i trzeba caly czas na nia uwazac zeby nie zrobila sobie krzywdy bo wpada czasem na rozne pomysly czasem nawet niebezpieczne.

Ostatnio np.wziela dezydorant i psiknela sobie na buzie :evil:

Marzeczek, moja Oliwia wykancza mi kosmetyki fluidy i pomadki jej ulubione...kitra sie bierze lusterko kosmetyki i sie maluje skubaniutka

Marzeczek, wlasnie, tylko jak one zaczynaja w tym wieku to strach pomyslec co za 10 lat bedzie :mrgreen:

Marzeczek, hehehe no tak...w sumie ja w jej wieku tez mniej wiecej powoli zaczynalam sie interesowac kosmetykami itd ;-)

Przypuszczam ze kacperek tez bedzie uwielbial wykanczac kosmetyki ale pewnie jak to chlopak predzej na scianach niz na sobie :-P :-P

Dziubek1000 ale jak zacznie przyprowadzac laski do domu to wtedy zobaczysz co znaczy konkurencja ;-) :mrgreen:

Marzeczek,o w ten sposob nie pomyslalam :mrgreen: :mrgreen: dziubek1000, to sie musisz na bacznosci trzymac teraz :mrgreen: :mrgreen:

Marzeczek, heheheheh musi sie przyzwyczaic:)

dziubek1000, no musisz musisz koniecznie :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować