Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sara956

Straszne sny związane z ciążą??

Polecane posty

ja mialam horrory z Olim i to straszne. Teraz nie moge spac :-/ wierce sie, krece, przeszkadza mi wszystko :!: a jak juz zasne to mam koszmary, snia mi sie robaki, weze i inne swinstwa :shock:

ja mialam na poczatku ciazy, praktycznie co noc i najgorsze ze byly to straszne wizje :-(

teraz nie mam juz takich snow, ale staram sie aby te z poczatku ciazy nie przemienily sie w jawe :-(

Mialam zle sny ale rzadko i dotyczyly one glownie porodu ze wszystko poszlo nie tak :-/

[ Dodano: 15 Listopad 2006, 00:55 ]

na cale szczescie porod przebiegl bez komplikacji :mrgreen:

Gość renet

dziubek1000, sny sa czesto wynikiem inensywnego myslenia i jesli w ciazy myslisz o porodzie to takie beda sny.

Ja jak w dzien w czyms mysle i czym sie martwie to potem mam sny na ten wlasnie temat.

ja mam podobnie jak Renet, jak o czyms mysle namietnie to na bank mi sie przysni ale sa tez czasem sny, ktorych pochodzenia nie znam i nie wiem skad sie wziely a sa przerazajace :!: :shock:

Jak bylam w ciaxy,snilo mi sie ,ze urodzilam kaczke z czarnymi wlosami,mowie Wam przerazajace a zarazem smieszne :-)

Jak bylam w ciaxy,snilo mi sie ,ze urodzilam kaczke z czarnymi wlosami
jUstyna przyznaj sie zjadlas obfita kolacje przed snem :mrgreen: ;-)

moj sen jest spokojny, jak zasne i ulozyłąm sie na super mami poduszce to przesypialam bez problemu cała noc.. budzilam się nad ranem ok 6 i zaczynalam dzien wypoczeta i zrelaksowana

Zaloguj się, aby obserwować