Skocz do zawartości
tutelitury

Czy planujecie jeszcze dzieciaczki?

Polecane posty

Gosia,zycze Ci Madzi!!!!!!!

Cat ale powiedz szczerze ze posiadanie dziecka to cud i niewane jaka plec.

ja chce drugie dzieko ale za 2 lata i juz dzis wiem ze nawet jak bedzie syn to bede baaaaaaardzo szczesliwa.bedzie fabian.oczywiscie najbardziej bym chciala coreczke -julie...

Ja bym chciala jeszcze jedno mimo ze mam parke , ale u mnie inna historia i nie moge pozwolic sobie na nastepne dziecko wiec zadowalam sie moimi lobuzami :mrgreen:

Iza pewnie, ze masz racje :) Nie wazna plec, wazne by bylo zdrowe :)

Ale jednak coreczka mi sie marzy :) Filippo chcialby braciszka oczywiscie ...

ja planuje jeszcze jednego bobaska bo uwazam ze rodzenstwo wychowuje sie lepiej:)

My mamy dwójkę - i jest super :>

Tylko teraz mały ząbkuje i zeszły tydzień - ZERO snu!

Trzeciego już nie chcemy:>

Trzeba odchować i trochę pożyć :P

ja mam komplet :D

choć początkowo miało być jedno

decyzja o drugim dziecku była słuszna , dzieciaki kochają się bardzo

Edytowano przez Tynka

ja byym chciala jeszcze maz juz nie wiec co bedzie zobaczymy drugi klopot to fakt ze mam trudnosci z zajsciem bo nawet nie uzywamy antykoncepcji a i tak nic z Kinga tez mialam problem by zajsc wiec historia sie powtarza

Ja bym chciala jeszcze jedno ale poki co jestem po cc wiec musze odczekac

a do tego doszly problemy finansowe wiec tym bardziej;)

Mam coreczke i od ponad poltora roku staralismy sie o druga dzidzie,wlasnie sie udalo. Jestem w 8 tyg ciazy. Ogolnie to marza nam sie trzy dzieciaczki ale zycie jest za drogie i chyba nie stac nas na taka gromadke. Niebawem bede miala dwa dzieci a nie jedno....

brytkaa ja planuję w przyszłym roku, ale gdzieś w drugiej połowie roku, bo przy pierwszym porodzie miałam koszmarne komplikacje i nie mogę za szybko. Ale bardzo chcę mieć drugie dziecko. :)

ja moze bym chcialas ale jakos nie widze szans nie stosujemy antykoncepcji ale i tak nic moj organizm sam w sobie jest antykoncepcyjny kiedys myslalam o adopcji

Moja siostra ma 10letnia corke i od jej porodu tez nie stosuje zadnego zabezpieczenia. Zeby przez 10lat nie zajsc w ciaze to troche dziwne,tym bardziej ze nie uwazaja. Poszla do lekarza i okazalo sie ze cos ma nie tak w organizmie i dlatego nie moze zajsc w ciaze. Najlepsze jest to ze lekarze nie sa pewni co dokladnie dolega mojej siostrze.

Ola napewno wkoncu sie uda. Ja tez juz sie poddawalam, trwalo to ponad poltora roku no ale udalo sie.

Gość moko
Moja siostra ma 10letnia corke i od jej porodu tez nie stosuje zadnego zabezpieczenia. Zeby przez 10lat nie zajsc w ciaze to troche dziwne,tym bardziej ze nie uwazaja. Poszla do lekarza i okazalo sie ze cos ma nie tak w organizmie i dlatego nie moze zajsc w ciaze. Najlepsze jest to ze lekarze nie sa pewni co dokladnie dolega mojej siostrze.

Ola napewno wkoncu sie uda. Ja tez juz sie poddawalam, trwalo to ponad poltora roku no ale udalo sie.

Ale lekarze tę dziwność zbadali ?

Nam udało się po 10 mcach - powody po dwóch stronach leżały, do akcji weszły leki dla mnie, stymulacja, monitoringi, dla męża, masa badań, wizyt w klinikach i mamy efekt ;-)

Oni wczesniej sie ta sytuacja nie sugerowali. Od 10 lat nie zaszla w ciaze ale tez nie chciala. Trudna sytuacja finansowa,zla pierwsza ciaza itp. Bala sie kolejnej ciazy ale przez ten czas nie uwazali przy stosunkach,twierdzili ze jak bedzie wtopa to bedzie. Od jakiegos czasu chca drugie dziecko ale wyszla ta cala sytuacja. Teraz trwa to wszystko,ciekawe co jej dolega. W tym tygodniu powinna sie dowiedziec.

moze sie uda niczym sie nie zabezpieczamy gratuluje wszystkim ktorym sie udalo:)

Ja obecnie jestem w ciąży 17 tydzień to moja druga ciąża,mam 3 letniego synka i jestem bardzo szczęśliwa:)pozdrawiam